تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پیل دم موسیقی را برای صلح می نوازد

0

گروه موسیقی پیل دم، شامگاه شنبه هفتم مرداد، با اجرای پرفورمنس موسیقی برای صلح به استقبال مخاطبان می رود.

مجموعه برنامه  “شب شنبه ها” که با رويكرد تجربه های متفاوت و گفتگوهای تازه در باب ديدن و شنيدن اجرا مي شود، در حالی در دومین اجرای پنجمین هفته خود، میزبان گروه موسیقی “پیل دم” به سرپرستی “ژوبین عسکریه” خواهد بود که اجراهای پیشین این برنامه در هفته های گذشته مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته بود.

ژوبین عسکریه (دیجیریدو و ادوات پرکاشن)، شادرخ گلچین معانی (دیجیریدو و آوا)، میثم امینی (پرکاشن، اره)، ریما حسن زاده (بیس گیتار)، علیرضا چرمچی (گیتار)، پوربه ترک زاده (هنگ درام و آوا)، سحر میر هاشمی (قانون) و سیاوش الهی نیا (رباب و دف) نوازندگان گروه پیل دم هستند. رضا بوروغنی (سماع) و مهدی رحیمی (سرپرست حرکات فرم) نیز به همکاری گروه کاپوئرای دوما، اجرای حرکات فرم متناسب با موسیقی را در این اجرا بر عهده دارند.

گروه موسیقی پیل دم با نوآوری در سبک اجرای موسیقی سماع و بهره گیری از ساز دیجیریدو به عنوان سازی که فرکانس صوتی آن بخشی از طبیعت را برای شنوندگان تداعی می کند، پرفورمنس موسیقی برای صلح را در سالن تئاتر مستقل تهران روی صحنه خواهد برد.

در اين برنامه ها رضا دادويی (طراح و مدیر پروژه)، سیامک قطاعی (مسئول امور اجرايي)، امیر خرازی (مسئول هماهنگی و برنامه ریز)، مونا حمزه (گرافیست) حضور دارند.

علاقمندان می توانند برای تهيه بليت این اجراها به سايت تيوال به نشانی www.tiwall.com مراجعه کنند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ