تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«کلاغ ها در باران» به برج آزادی می رسند

0

گروه موسیقی “کلاغ ها در باران” به سرپرستی “رضا نعیمی” 26 آذر در برج آزادی روی صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی برج آزادی؛ گروه ” کلاغ ها در باران ” از سال 1393 تشکیل و فعالیت خودش رو در سبک های پست راک / امبینت (بی کلام) شروع کرد و 26 آذر ماه 1396 نخستین اجرای صحنه ای خود به صورت رسمی (زیر نظر وزارت ارشاد) در سالن برج آزادی برگزار می کند.
حامد فهیمی جو (نوازنده گیتار الکتریک)، رضا نعیمی (سرپرست و نوازنده گیتار الکتریک و پیانو)، اشکان کریمی (نوازنده گیتار باس)، امیرحسین عباسی (نوازنده درامز)، و مسیح تاج (نوازنده گیتار الکتریک و پیانو) اعضای این گروه را تشکیل می دهند که قرار است قطعاتی چون Beyond the Flying Mountains ، Lights in front of the dead sea وRunning through Paradoxical Dreams و … را بنوازند؛ این در حالی است که آهنگسازی و تنظیم قطعات توسط تمام اعضای گروه صورت گرفته و آنچه اجرا می شود حاصل یک کار تیمی است.
کلاغ ها در باران با این نوع موسیقی، فضا و تصاویری ورای اشکال معمول ایجاد می کند که البته منظور تصاویر پیچیده و عجیب نیست؛ بلکه تصاویر، احساسات و احوالاتی است که در درون هر شنونده وجود دارد و با شنیدن این نوع از موسیقی آن ها را مشاهده و تجربه می کند.
کنسرت گروه موسیقی “کلاغ ها در باران” به سرپرستی “رضا نعیمی” 26 آذر از ساعت 19:30 در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت تهیه بلیت این اجرا به سایت بلیتو به نشانی www.blito.ir مراجعه فرمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ