تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بعد از ماه رمضان؛ کامران رسول زاده با اجرای متفاوت خود به صحنه می رود

0

کامران رسول‌زاده خواننده موسیقی پاپ، شاعر، ترانه‌سرا و نویسنده که به تازگی مجموعه اشعاری را چاپ کرده است از جمع آوری مجموعه اشعار تازه خود و آلبوم جدیدش خبر داد.

کامران رسول زاده ضمن تشریح فعالیت های خود گفت: آخرین مجموعه اشعارم کتاب «نیستی و دوستت دارم بی تو رفتارهام دچار دوگانگی اند» است که به تازگی چاپ و در شهرهای قم ، مشهد و تهران رونمایی شد.
وی افزود: بعد از ماه رمضان اجراهایی در تهران (تالار وحدت) خواهم داشت ؛ این کنسرت متفاوت است و در آن از مولفه های نمایشی استفاده خواهدشد . قرار است ایام ماه رمضان طی یک نشست خبری اخبار اجراهایم را اعلام کنم. ضمن اینکه مشغول تدوین و ویرایش مجموعه جدید ترانه هایم به صورت کتاب هستم؛ آلبوم تازه ای هم دارم که امیدوارم بتوانم پاییز هر دو را منتشر کنم .
این خواننده با اشاره به جزئیات آلبوم تازه خود گفت: در طول گذر زمان اتفاق های زیادی می افتد من هم آنها را به صورت ترانه به نگارش در می آورم وملودی ها هم همزمان با آن می سازم؛ خیلی وقت ها آنقدر آثار تولید می کنم که برای آلبوم از بین آن ها دست به انتخاب می زنم.
وی افزود: آلبوم تازه ام حدود 10 قطعه است همراه با فضا های عاشقانه و به خصوص عاشقانه های اجتماعی و اتفاقاتی که بشر امروزی در فضای تهران درگیرش است ؛ سعی کردم از زاوایه های مختلف این موضوعات را در ترانه هایم داشته باشم . این سبک کامران رسول زاده است، این کارها هم با دیگر آثارم اختلاف چندانی نخواهد داشت همان مسیر را دنبال می کند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ