تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سورپرایز ویژه کنسرت ایوان شمس

0

کاوه دولت نیا خواننده آلبوم« گل مرداب» از برگزاری دومین کنسرت خود در ایوان شمس تا انتشار آلبوم تازه اش خبر داد.

کاوه دولت نیا سرپرست گروه موسیقی «کهت میان» در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ درباره کنسرتی که قرار است در ایوان شمس داشته باشد گفت: قرار است ۲۵ آذر در سالن بزرگ ایوان شمس اجرایی داشته باشم ؛ بعد از کنسرت برج آزادی این دومین اجرایی است که خواهم داشت؛ در این کنسرت ۱۰ قطعه از آهنگ های آلبوم«گل مرداب» به همراه ۳ قطعه از آهنگ های آرشیو اجرا خواهد شد .
وی در ادامه افزود: همایون مجد زاده به عنوان نوازنده مهمان در کنسرت ایوان شمس حضور دارد، این نوازنده قرار است برای نخستین بار روی صحنه دو قطعه با کلام را اجرا کند. شاید این اجرا برای طرفداران این نوازنده که تاکنون از او کارهای بی کلام شنیده اند عجیب باشد.

سرپرست گروه موسیقی «کهت میان» با اشاره به هدف خود از برگزاری این کنسرت خاطر نشان کرد: چون بعد از اجرا در برج آزادی و انتشار ویدیو کلیپ تازه ام نتوانستم خود را به خوبی مطرح کنم؛ تصمیم گرفتم با برگزاری کنسرت ایوان شمس ریسک کنم. ایوان شمس سالنی با ۴۰۰ صندلی است که پر کردن آن دردسر دارد و این ریسک بزرگی بود که من آن را پذیرفتم.

دولت نیا با اشاره به برگزاری نخستین کنسرت خود گفت:نخستین کنسرت خود را مهر ماه در برج آزادی برگزار کردم؛ چون تبلیغات گسترده ای برای برگزاری این کنسرت نداشتیم، تنها توانستیم از طریق اینستاگرام و فضاهای مجازی اطلاع رسانی کنیم؛ با وجود تبلیغات محدود بالاخره سالن را تا دم اجرا پر کردیم البته نام همایون مجد زاده هم به عنوان نوازنده به تبلیغات ما کمک کرد. البته ناگفته نماند که رسانه ها هم در تبلیغات این کنسرت نقش به سزایی داشتند.

وی با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: ویدیو کلیپ کویر تازه ترین اثرم است که قبل از مهر مجوز گرفت و تنها در سایت تماشاخانه موزیک ما منتشر شد. همچنین نخستین آلبومم به نام گل مرداب بود که یکی از ۵ کاندیدای بهترین آلبوم پاپ، راک بود که ما تنها از طریق فضای اینستاگرام اطلاع رسانی کردیم.

این خواننده در خاتمه درباره آلبوم تازه خود گفت: همزمان با برگزاری کنسرت تازه ام با همایون مجدزاده آلبوم جدیدی را شروع کردیم؛ این آلبوم شامل ۸ قطعه است که آهنگسازی آن را همایون مجد زاده و خوانندگی آن را بنده انجام دادم؛ تقریبا اشعار آن را اماده کرده ایم هنوز نام مشخصی را برای آن در نظر نگرفته ایم؛ چون در انتخاب اسم وسواس داریم.
لازم به ذکر است که ۲۵ آذر ماه دومین کنسرت کاوه دولت نیا در ایوان شمس برگزار می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ