تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کتاب سیزده قطعه بی کلام برای گروه نوازی را منتشر شد

0

«حمید بهروزی نیا» کتاب سیزده قطعه بی کلام برای گروه نوازی را توسط انتشارات عارف منتشر کرد.

این کتاب شامل سیزده قطعه از ساخته هایبی کلام این آهنگساز و نوازنده ی تار و سه تار است که برای گروه نوازی نوشته است. این کتاب با هدف اجرای صحنه ای قطعات، اجرای دقیق و درست قطعات و نوع تمرین شخصی بوده است .
نه قطعه از قطعات این کتاب قبلا به صورت گروهی ضبط و اجرا شده و در قالب لوح فشرده به همراه کتاب عرضه شده. این کتاب شامل قطعاتی با عناوین طلوع، غروب، وصال، احسان، ره آغاز، شوق ره، سراب، صبح امید، روشنایی، طوفان، پرواز، چهارمضراب بیات ترک و ضربی نوا است
.
اجرای کنسرت در فستیوال fetedela در بروکسل(بلژیک)همراه با گروه آونگ به سرپرستی وآهنگسازی حمید بهروزی نیا و با همراهی مسلم علیپور:کمانچه، بابک پیمانی:تمبک، مهران لشگری:گیتار و شهرام مهاجر:خواننده از جمله فعالیت های اخیر این آهنگساز است. این آهنگساز همچنین موفق به همراهی و عضویت گروه های بین المللی نظیر Melody For Dialogue  است. گروه New Silk Road به رهبری و آهنگسازی «تن دون» که یکی از بزرگ ترینو معروف ترین آهنگسازان دنیا هست، هرساله در یکی از کشورهایی که در جاده ابریشم قرار دارد کنسرتی برگزار می کند. گروه Melody For Dialogue زیر نظر یونسکو است و هر ساله نوازندگانی از 20 کشور دنیا در قالب یک گروه جمع میشوند و کنسرتی با شعار صلح از طریق موسیقی برگزار می کند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ