تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کیهان کلهر طولانی‌ترین تور موسیقی ایرانی را برگزار می‌کند

0

کیهان کلهر موسیقیدان ایرانی که کنسرت‌هایش را با دونوازی همراه با هنرمند ترک «اردال ارزنجان» در تهران آغاز کرد، در ادامه حضورش در ایران در حال برگزاری کنسرت‌ «پردگیان سکوت» در شهرهای مختلف ایران است.

او طی هفته‌های گذشته کنسرت‌هایش را از شیراز آغاز کرد و سپس در بوشهر، اهواز، بندرعباس، تبریز و رشت به صحنه رفت. همچنین کلهر با «پردگیان سکوت» که تا به امروز با استقبال بسیار بالا در شهرستان‌ها روبرو شده است، طی روزهای آینده در شهرهای ساری، اردبیل و گنبدکاووس کنسرت خواهد داد و سپس بار دیگر به جمع هوادارانش در تهران باز می‌گردد تا این بار برای چهار شب (۱۴-۱۸ دی‌ماه) روی سن تالار وحدت حاضر شود.

بعد از کنسرت تهران او بار دیگر به شهرهای مختلف ایران سفر می‌کند و در کرمانشاه، همدان، ایلام، سنندج، کرمان، زاهدان، بیرجند، تربت حیدریه، شیراز، اهواز، خرمشهر و اصفهان کنسرت‌هایش را برگزار خواهد کرد. این مجموعه کنسرت‌ها که طولانی‌ترین تور کنسرت موسیقی ایرانی محسوب می‌شود از اردیبهشت‌ماه امسال آغاز شد و تا اواسط بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

گفتنی است که کنسرت‌های زاهدان، تربت حیدریه و خرمشهر به صورت رایگان برگزار خواهد شد. هدف اصلی از برگزاری این کنسرت‌ها علاوه بر ترویج موسیقی سنتی و اصیل ایرانی، حمایت از علاقمندان موسیقی در مناطق محروم ایران است، چرا که  کمتر موسیقیدانی حاضر به برگزاری کنسرت در این نواحی است، علیرغم اینکه مردم این نواحی از عشق و شعور بالایی نسبت به موسیقی ایرانی برخوردارند.

در کنار کیهان کلهر در مقام آهنگساز و نوازده، «نوید افقه» (تنبک)، «هادی آذرپیرا» (تار)، و «علی بهرامی فرد» (سنتور) به نوازندگی خواهند پرداخت. تهیه‌کنندگی این کنسرت را هم «سهیل زارعی» به عهده دارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ