تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنگره «طب هنرمندان» اوایل تابستان برگزار می شود

0
کیوان هنرمند ضمن تشریح فعالیت های تازه خود از کنگره طب هنرمندان و روش ابداعی خود خبر داد.

کیوان هنرمند آهنگساز و موزیسین از فعالیت های تازه خود گفت: دو سال است که پروژه ای را تحت عنوان بیماری های اکتسابی که نوازندگان با آن مواجه هستند شروع کردم ؛ این پروژه را در چند کنگره در تهران که یکی از آنها «طب فیزیکی» است مطرح کردم که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.
وی افزود: متاسفانه در دنیا نسبت به سلامت نوازندگان کوتاهی شده است؛ آنها آنقدر عاشق کارشان هستند که هیچ وقت از شرایط کاری خود شکایت نکردند. ارگونومی علمی است که به شرایط محیط کار مناسب آنها می پردازد. قرار است در کنگره ای تحت عنوان طب هنرمندان که در اوایل تابستان برگزارمی شود در این رابطه سخنرانی داشته باشم.
این آهنگساز در ادامه با اشاره به پروژه دیگر خود خاطر نشان کرد: روشی را تحت عنوان تکنولوژی صدا برداری ابداع کردم ؛ این کار را با نرم افزار ارزان تر انجام می دهم در صورتیکه در کشورهای دنیا با نرم افزارهای سنگین این کار صورت می گیرد؛در این روش افکت ها توسط نرم افزار و تنظیم ها هم توسط آن مرتب صورت می گیرد.
هنرمند اضافه کرد: این تکنولوژی به گروه های بزرگ منظور خوانندگان کمک می کند که در مدتی که روی صحنه هستند؛ اجراها یشان با تصویر پشت هماهنگ شود .

وی در پایان از دیگر فعالیت های خود گفت: آخرین کارم انیمیشن کانادایی ست که با آهنگ سازی من ، دکلمه پیمان معادی و با صدای هانا کامکار آماده شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ