تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

پایتختی ها موزیک جدی را نمی پسندند

0

کیوان میر هادی نوازنده پیشکسوت کشورمان معتقد است که چون اسپانسری وجود ندارد که از گروههای موسیقی حمایت کند؛ بنابراین تشکیل این گروهها برای اجرای کنسرت در کشور ما بازدهی ندارد.
کیوان میر هادی در گفت وگو با هم آهنگ با اشاره به فعالیت های خود گفت: کسانیکه که در عرصه موسیقی فعالیت می کنند با شرایط دشواری روبه رو هستند؛ چرا که در بحث برگزرای کنسرت ها باید به هزینه های سالن ،تبلیغات وبلیت های کنسرت توجه داشته باشند. با توجه به این مشکلات ترجیح می دهم که در این عرصه حضور نداشته باشم حتی ۵ آلبوم هم آماده کرده ام ولی به دلیل هزینه های سنگین فعلا منتشر نمی کنم.
وی افزود: در آمد مردم با هزینه بلیت کنسرت هم خوانی ندارد،چرا که بلیت کنسرت های پاپ با هزینه های بالایی به فروش می رسد؛ کنسرت های راک یا پاپ از هیچ گونه تخفیفی برخوردار نیستند. ماشین ودلار به قیمت روز است اما بلیت کنسرت گران است .

وی در پایان خاطر نشان کرد: به هنری که کیفیت بالایی دارد اصطلاحا hi art می گویند که سرمایه گذار ندارد .ما باید نهاد هایی مانند تالار وحدت تاسیس کنیم و در اختیار گروههای جوان قرار دهیم تا امکان برگزاری کنسرت برای آنها فراهم شود .سالن ها باید توسط دولت حمایت شوند.

لازم به ذکر است که کیوان میر هادی نوازنده گیتار و رهبر ارکستر کامراتا و دبیر مسابقات کشوری گیتار و ویولون تهران است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ