تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کیوان ساکت به «اروپا» و «کانادا» می رود

0

کیوان ساکت نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی از اجراهای خود در ایران ،اروپا و کانادا و همچنین انتشار 3 آلبوم تازه خود خبر داد.

کیوان ساکت از اجراهای خود گفت: جمعه در «تالار مهر آبادان» کنسرتی با اجرای «ستار و پیانو» ، «تار و پیانو» خواهیم داشت. بعد از این اجرا در روز شنبه در آبادان مستر کلاس ورک شاپ هایی را برگزار می کنم.

وی افزود : 10 خرداد ماه هم برای حمایت از زنان سرپرست خانوار کنسرتی با ارکستر سازهای ملی همراه با آواز «وحید تاج» با تک نوازی «ستار و پیانو» و «تار وپیانو» خواهیم داشت ؛بعد از این اجرا در تاریخ های 8 و9 تیر ماه یعنی پس از ماه رمضان در کاشان کنسرتی برگزار می کنیم.پس از کنسرت های ایران قرار است در «اروپا » و «کانادا» هم اجراهایی داشته باشیم.

ساکت در پایان با اشاره به انتشار آثار تازه خود عنوان کرد: سه آلبوم نخستین با موضوعات «تکنوازی تار و تنبک» ، دومین «شرق اندوه» با ارکستر بزرگ همراه با موسیقی کلاسیک ، لری و آذری و  همچنین سومین گزیده هایی از کارهای دو سال اخیرم که ضبط و منتشر نشده است را آماده کرده ام. هنوز نام مشخصی را برای آنها تعیین نکرده ام البته با کمک یکی از دوستانم «بنایی» نام «سیاه مشق» را برای یکی از آثار برگزیده ام.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ