تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«کیوان ساکت» و «وحید تاج» روی صحنه می روند

0

 «کیوان ساکت» آهنگساز و نوازنده ی تار و سه تار به همراه «وحید تاج» خواننده 28 مردادماه در ارمنستان به اجرای برنامه می پردازند.

بخش اول این کنسرت به بداهه نوازی سه تار اختصاص دارد و «وحید ایران شاهی» به عنوان نوازنده ی گیتار، ساکت را همراهی می کند. بخشِ دوم برنامه نیز به دونوازی تار و پیانو اختصاص دارد و «سروش عازمی خواه» گروه را همراهی می کند؛ همچنین در بخشِ سومِ این برنامه، ارکستر «وزیری» روی صحنه می روند و «وحید تاج» قطعاتی را در آن اجرا می کند. این کنسرت در دو سانس در یک سالن 1200 نفری برگزار می شود.

در این کنسرت احسان احمدی، مصطفی دیتگردی، فرید آقا محمدی، مهرداد آهنچیان، امید زارعی، مازیار محمدی،  علی محمدی، اشکان مرادی، سیاوش بهراد، سیاوش ساکت و.. به عنوان نوازنده حضور دارند.

به تازگی از این هنرمند کتاب «از موج تا کرانه» منتشر شده است، اثری که درباره اش نوشته است: «سال ها بود که اندیشه ی نوشتن آهنگ هایی برای تار و پیانو، ذهن مرا مشغول کرده بود تا اینکه سرانجام با انتشار دو آلبوم «شرق اندوه» و «شبی با خورشید» این آرزو تحقق یافت؛ هر چند نیک می دانم نوشتن برای پیانو تا چه حد نیازمند دقت و نازک اندیشی است ولی ارایه آثاری از این دست بخصوص برای هنر جویان موسیقی ایرانی که بیشتر عادت به اجرا موسیقی یک صدایی دارند می تواند بسیار سودمند واقع شود.»

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ