تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کلیپ «خوان آسمانی» با صدای پیام عزیزی منتشر ‌شد

0

کلیپ آهنگ «خوان آسمانی» با صدای «پیام عزیزی» خواننده موسیقی عرفانی، با شعر حضرت مولانا، به آهنگساز و تنظیم ارسلان کامکار و با حمایت دکتر پورزرندی مدیر عامل بانک شهر، منتشر شد.

کلیپ آهنگ «خوان آسمانی» با صدای «پیام عزیزی» خواننده موسیقی عرفانی، با حمایت دکتر «حسین محمد پورزرندی» مدیر عامل بانک شهر، با شعر حضرت مولانا (مولانا جلال‌الدين محمد رومی)، به آهنگساز و تنظیم ارسلان کامکار و با همکاری گروه موسیقی کامکارها؛ به کارگردانی محمد سیحونی و به تهیه‌کنندگی مقداد مؤمن‌نژاد در چند روز گذشته در لوکیشن مجتمع رفاهی بانک شهر، در شهر ایزد شهر در محمودآباد استان مازندران فیلمبرداری ‌شد و به مناسبت ماه مبارک رمضان منتشر شد و در اختیار علاقمندان به موسیقی قرار ‌گرفت.
شعر آهنگ «خوان آسمانی» تداعی‌کننده ماه مبارک رمضان است و آهنگ آن در ساعتهای مختلف، از اول این ماه، از شبکه اول سینما منتشر شده است.
مدیریت و کارکنان مجتمع رفاهی بانک شهر، در شهر ایزد شهر، در ساخت کلیپ آهنگ «خوان آسمانی» با صدای «پیام عزیزی» همکاری قابل توجهی داشتند.
آهنگ «خوان آسمانی» از مجموعه آلبوم موسیقی «بارگاه» به آهنگسازی و تنظیم‌کنندگی ارسلان کامکار و با همراهی تعدادی از اعضای گروه موسیقی کامکارها، با صدای «پیام عزیزی» با حمایت دکتر پورزرندی در آذر ماه سال 1391 توسط «نشر نوفه» منتشر شده بود.
آهنگ «خوان آسمانی» را استاد «محمدرضا شجریان» در مثنوی افشاری به خوبی اجرا کرده‌اند، که شعر آن را حضرت مولانا سروده‌اند: این دهان بستی دهانی باز شد/کـو خـورنده‌ لقمه‌های راز شد، لب فـروبند از طعام و از شراب/ سوی خوان آسمانی کن شتاب، گر تو این انبان ز نان خالی کنی/ پر زگوهرهای اجلالی کنی، طفل جـان از شیر شیطان باز کن/ بعد از آنش بـا ملک انباز کن، چند خوردی چرب و شیرین از طعام/ امتحان کن چند روزی با صیام، چند شب‌ها خواب را گشتی اسیر/ یک شبی بیدار شو دولت بگیر.
«پیام عزیزی» با همراهی اعضای گروه موسیقی کامکارها؛ سه اثر موسیقایی به نامهای آلبوم‌ موسیقی «بارگاه»، آلبوم‌ «سه‌روکی دل» (رئیس دل) و همچنین آلبوم‌ «خورشید مستان» را منتشر کرده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ