تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

خشایار اعتمادی حامی محیط زیست شد

0

خشایار اعتمادی در معرفی جدیدترین کار موسیقی خود از اجرای پروژه ای برای محیط زیست خبر داد.
این خواننده با اعلام این خبر به موسیقی فارس گفت: پروژه ای که در دست تولید و مجوز دارم، به نوعی در حمایت از محیط زیست است. چون امروزه بسیار شاهد بوده ایم که در طبیعت این انسانها هستند که دارند طبیعت را نابود می کنند و به کمک ابزارهایی که از دل خود طبیعت ساخته می شوند، خود طبیعت را به ورطه نابودی می کشانند و دنیا را به مخاطره می اندازند.
وی با اشاره به اینکه بانک ایران زمین، حامی مالی این پروژه است، تاکید کرد: این پروزه با حمایت مستقیم استانداری مازندران و معاونت سیاسی امنیتی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی تولید شده است و کارگردانی ان را داود خیام به عهده دارد. در واقع تولید و ساخت این پروژه را یک تیم سینمایی متقبل شده است و تولید آن به مدت پنج سال به طول انجامید.
اعتمادی ضمن اعلام اینکه آهنگسازی این اثر را شخصا به عهده داشته است، افزود: تنظیم این موسیقی را پاشا یثربی انجام داده است و ترانه آن را مریم دلشاد سروده است. اما از زمان دقیق آن اطلاعی ندارم چون هنوز مشخص نشده است چه زمانی برای انتشار آن مناسب است. این پروزه قرار است از رسانه های مختلف به دست مردم برسد، حتی از رسانه ای همچون صدا و سیما امکان پخش آن وجود دارد.
خواننده «لیلا» در پایان گفت: این پروژه در واقع پرهزینه ترین پروژه ای است که تاکنون آن را طی سالهای فعالیتم اجرا کرده ام. امیدوارم بعداز ایام محرم و صفر موفق به انتشار آن بشویم.
این خواننده که مدتهاست است کنسرتی برگزار نکرده است، به احتمال زیاد امسال این کار را بکند و میزبان علاقه مندان خود شود. تک قطعاتی را نیز با صدای وی بعداز ایام محرم و صفر خواهیم شنید.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ