تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

خشایار اعتمادی: بعد از ۸ سال به روی صحنه می روم

0
خشایار اعتمادی گفت: خواندن برای مولا علی (ع) کار آسانی نیست؛ برخی اوقات می گویند با آدمهای بزرگ شوخی های کوچک نکنیم پس باید با احتیاط قدم برداریم.

خشایار اعتمادی از خوانندگان قدیمی عرصه‌ی موسیقی پاپ است که از کارهای مناسبتی او می توان به انتشار دوقطعه برای مولا علی (ع) اشاره کرد؛ او در گفت وگو با هم آهنگ درباره این قطعات گفت: تا کنون دو قطعه مناسبتی برای مولا علی (ع) کار کرده ام ؛ یکی از قطعات آهنگ «خاک آستان مولا» است که با ترانه دکتر مظاهر مصفا وتنظیم فواد حجازی در سال ۷۶ منتشر شده است؛ سال ۸۴ هم با بهروز صفاریان قطعه مشترکی را خواندیم .

وی با اشاره به قطعات تازه خود عنوان کرد: طبق برنامه ریزی هایی که انجام داده ام ظرف ۴ ماه آینده ۴ قطعه را آماده خواهم کرد، فعلا ترجیح می دهم تک آهنگ منتشر کنم؛
چون هزینه های آلبوم سنگین است به نفع من و تهیه کننده نیست که اقدام به انتشار آلبوم تازه ای کنیم .
اعتمادی در پایان خاطر نشان کرد: نخستین خواننده ای هستم که از مرکز سرودهای انقلابی که اکنون به عنوان مرکز موسیقی فعالیت می کند مجوز اجرا گرفته ام ؛ مجموعا ۱۰۰ شب به روی صحنه رفتم.

این خواننده در ادامه درباره اجراهای صحنه ای خود توضیح داد: در حال حاضر ارکسترم آماده و قطعاتم هم تنظیم شده است بعد از ۸ سال دوری از صحنه با برنامه ریزی می خواهم پس از انتخابات به روی صحنه بروم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ