تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

علیزاده حداقل شش ماه به استراحت می­ پردازد

0

آخرین کنسرت بهاری محمد علیزاده در تهران ، 20 ام اردیبهشت ماه برگزار شد. در این کنسرت که مثل همیشه با استقبال مردم مواجه شده بود، قطعات “کجامیری”،”برادر”،”عشقم این روزا”،”توبری بارون”،فکرشم نکن” ،”جزتو” و … به اجرا درآمد. همچنین قطعه جدید محمد علیزاده با نام “زندگی”  به درخواست مردم ،دوبار اجرا شد.

علیزاده مثل همیشه لا به لای اجراهایش از “عشق” با مردم سخن گفت و بیان کرد :« من نیامده ام که فقط برای شما بخوانم،بلکه آمده ام تا با شما عاشقی کنم» در همین لحظه بود که صدای تشویق “محمد،محمد” در بخشی از سالن طنین انداز شد.

داوود اریکه (ساکسیفون)، علی پورنگهبان (گیتاربیس)، بهمن میرزازاده(گیتارالکتریک)، اشکان موسوی(ویالن)، کیانوش علی محمدی(بک ووکال)،اشکان صدیق آذر، محمدشعبانی، ایمان ذاکری(درامز)، امیرحسین اوویسی(رهبرارکستر) و پوریا فیروزی 19 ساله اعضای ارکستر محمد علیزاده بودند.

میلاد ترابی، حامدکولیوند و پازل بند از جمله میهمانان  کنسرت محمد علیزاده بودند. این کنسرت به همت موسسه”ایران گام” و تهیه کنندگی صدرالدین حسین خانی در سالن میلاد نمایشگاه برگزارشد.

کنسرت پنجشنبه شب محمد علیزاده در تهران درحالی برگزارشد که وی خبر تعطیلی کنسرت­هایش به مدت حداقل نیم سال را به مخاطبانش اعلام کرد. بنابراین به نظر می­رسد کنسرت آمل، آخرین کنسرت علیزاده خواهد بود و این خواننده تا پایان محرم وصفر کنسرتی برگزار نمی­کند.

محمد علیزاده علت این تصمیم را “استراحت کردن” و” تولید آثارجدید” اعلام کرد اما به نظر می­رسد تعداد زیاد کنسرت­هایش در دوسال اخیر و مشکلاتی که سال گذشته در رابطه با حنجره اش پشت سر گذاشته بود، علت اصلی این تصمیم است. موسیقی فارس برای این هنرمند عزیز آرزوی سلامتی کامل و بازگشت قدرتمندانه به استیج را دارد.

در ادامه می­توانید عکسهای مهتاب مختاری را مشاهده کنید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ