تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کوچی ها در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفتند

0

گروه کوچی با سرپرستی و تک‌نوازی گیتار فلامینکو  هوتن وکیلی مقدم هفتم شهریور ساعت  در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت و با اجرای قطعات خاطره انگیز شب خوبی را برای مخاطبانشان رقم زدند.

به گزارش روابط عمومی گروه کوچی٬این گروه از سال ١٣٩١، اجراهایی را در سبك فلامنكو و جیپسی فلامنکو به روی صحنه برده است.

گروه «کوچی» در سال‌های  نخست فعالیتش قطعات بدون كلام از بزرگان این سبك مانند «پاكو دلوسیا» و «پاكو پنیا» و همچنین قطعاتی از گروه «جیپسی كینگز» را درسالنهای شهر تهران اجرا كرد. از سال ١٣٩٥ با توجه و در نظر داشتن سلیقه مخاطبان در این سال‌ها، ضمن اضافه شدن خواننده به گروه، قطعاتی به زبان اسپانیایی و در سبك «جیپسی فلامنكو» از موسیقی كولیهای اسپانیا را به رو صحنه برد  که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو شد.

کنسرت گروه کوچی در دو بخش اجرا شد. در بخش نخست که بی کلام بود نه قطعه که توسط هوتن وکیلی مقدم٬ جیپسی کینگز٬ پاکو سپرو٬ جیپسی کینگز٬ پیام جوانی و هوتن وکیلی آهنگسازی شده بود، اجرا شد.

در سه قطعه پایانی این بخش شاهد همنوازی تار و گیتار فلامینگو توسط پیام جوانی و هوتن وکیلی مقدم بودیم که این بخش با استقبال خوب مخاطبان مواجه شد.

در بخش دوم این اجرا در ابتدا چند قطعه بی کلام اجرا شد و پس از آن قطعاتی از پاکو د لوسیا٬ جیپسی کینگز و لوبوس اجرا شد که فرهاد خزری و مصطفی نجفی به عنوان خواننده گروه کوچی را همراهی می کردند.

اعضای گروه موسیقی «کوچی» عبارتند از هوتن وكیلی مقدم (تكنواز گیتار و سرپرست گروه)، فرهاد خزری ومصطفی نجفی (خواننده)، محمد اشرفی (گیتار باس)، نیلوفر صادقی ( گیتار و آوا) ، افشین هنرور( نوازنده پركاشن و سازهای کوبه‌ای) هستند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ