تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

امام جمعه کرج با موسیقی مشکل ندارد!!

0

هم آهنگ-درکرج برگزاری کنسرت پاپ حرام است ، اما به تازگی موسیقی تلفیقی و سنتی هم به جمع موسیقی حرام پیوستند.

«حمیدرضا خدابین» مدیریت سالن شهیدان نژاد فلاح با اعلام این خبر به موسیقی فارس گفت: ارشاد به نفع خود عمل می‌کند و به دلایل مالی در سالن های خود مجوز اجرا می دهد؛ به همین منظور در سالن بزرگی مثل نژاد فلاح اجازه برگزاری کنسرت داده نمی‌ شود.

وی در رابطه با مجوز کنسرت ها توضیح داد: عده ای می‌گویند«پلیس» عده ای هم معتقدند «ارشاد»،افرادی هم می‌گویند «شورای فرهنگ و عموم» و در آخر «امام جمعه» را علت عدم‌برگزاری کنسرت ها می‌دانند. ما هنوز متوجه نشده‌ایم این کلاف سر درگم کنسرت ها و‌موسیقی استان البرز به کجا ختم می‌شود.

مدیریت سالن شهیدان نژاد فلاح درادامه افزود: به هیچ سبک موسیقی مجوز نمی‌دهند؛در حال حاضر در سالن کنسرت ، خوانندگان گمنام اجراهایی دارند. گروه های معروف با خوانندگان مشهوری مانند«ناظری ها،چارتار،شجریان،علیرضا قربانی»حق برگزاری کنسرت در کرج را ندارند.

وی تاکید کرد:  سنتی های گمنام استان کرج به راحتی می‌توانند در سالن های ۲۰۰-۳۰۰ نفره اجرا داشته باشند؛ ما دلیل سیاست بازی ها را هنوز متوجه نشده ایم.

حمیدرضا خدابین در رابطه با ضرر های مالی حاکی از لغو کنسرت ها توضیح داد: به جز اینکه در مجموعه در‌حال ضرر دادن هستیم. ماهانه بالغ بر ۱۰۰میلیون ضرر می‌کنیم.

وی درپایان  با بیان اینکه امام جمعه کرج می‌گوید من با موسیقی مشکلی ندارم گفت:  امام جمعه کرج می گوید من فقط با اختلاط زن و مرد و فعل حرام مشکل دارم. حتی ما پیشنهاداتی حاکی بر حل این مشکل ارائه و ضمانت هایی کرده ایم ؛ اما متاسفانه تا کنون فایده‌ای نداشته است.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ