تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت شهرام شکوهی به تعویق افتاد

0

کنسرت شهرام شکوهی خواننده شناخته‌شده موسیقی پاپ ایران، که قرار بود 20 تیرماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار شود، به علت وضعیت جسمی این خواننده به تعویق افتاد.

مهرداد منافی تهیه کننده کنسرت شهرام شکوهی با اشاره به تعویق افتادن کنسرت شهرام شکوهی به خبرنگار هم‌آهنگ گفت: با توجه به غیبت طولانی آقای شهرام شکوهی در اجرای صحنه ای، پس از انتشار خبر برگزاری کنسرت، تمامی بلیت های این اجرا در مدت زمان کوتاهی به فروش رفت اما متاسفانه به دلیل مشکلات قلبی اخیر که برای ایشان پس از هیجان بازی ایران و پرتغال رخ داد و منجر به بستری شدن وی در بیمارستان شد، بنا بر نظر پزشک معالج مبنی بر لزوم استراحت مطلق در ادامه روند درمانی و ضرورت دوری از هر گونه استرس ، هیجان و فعالیت سنگین ، ناچار به لغو اجرای صحنه ای شهرام شکوهی در تاریخ 20 تیرماه هستیم.
وی با اشاره به اعلام زمان جدید کنسرت این خواننده در آینده نزدیک اظهار کرد: به احتمال فراوان اجرای این خواننده در ماه آینده در تهران خواهد بود و در ادامه تور کنسرت شهرام شکوهی در شهرهای بندر انزلی ، لاهیجان ، کیش و اصفهان برگزار می شود.
تهیه کننده کنسرت شهرام شکوهی در بخش دیگری از سخنان خود ازبرگزاری تور کنسرت شهرستانهای این خواننده پس از ایام سوگواری سالار شهیدان خبر داد.
وی ادامه داد: جزئیات کنسرت شهرام شکوهی درهفته آتی منتشر می شود، همچنین به مخاطبین خود اطمینان کامل می دهیم که در سریعترین زمان ممکن بهای بلیت خریداران به آن ها باز می گردد..
یادآور می شود، بر اساس برنامه ریزی های انجام شده یکشنبه دهم تیرماه تیزر آهنگ جدید و چهارشنبه سیزدهم تیر ماه نسخه کامل آن منتشر می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ