تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

لطفی پور: هیچ وقت نخواستم بدون کیفیت کاری را روانه بازا کنم

0

آهنگساز جوان حوزه موسیقی از فعالیت های داخلی وبین المللی خود در این عرصه خبر داد.

بهروز لطفی پور با اعلام این خبر به هم آهنگ گفت: در حال حاضر با خوانندگانی همچون  بابک برهانی در چند آهنگ همکاری می کنم، همچنین با قاسم افشار در آلبوم تازه اش که  هنوز معلوم نیست کی منتشرمی شود، همکاری داشته ام.

وی در ادامه در خصوص انتشار تک آهنگ تازه خود گفت:  تک آهنگ تازه ای آماده کرده ام که  به زودی مجوز می گیرد ومنتشر می شود. قطعات بسیاری از خوانندگان نوپا را آهنگسازی کرده ام که به زودی روانه بازار می شود.

این آهنگساز با اشاره به همکاری خود باگروه تازه ای توضیح داد: قرار است با گروه پیمان حسینی  همکاری داشته باشم . این خواننده جوان شمالی کارهای فوق  العاده ای آماده کرده است. آهنگ صوتی وتصویری این خواننده  به زودی مجوز می گیرد ومنتشر می شود . فکر می کنم این کار با استقبال خوبی مواجه شود.

لطفی پور در ادامه  گفت: خارج از ایران هم برای خوانندگان ایرانی  چون سیاوش قمیشی و… کارهایی را  آهنگسازی کرده ام.

وی از دلیل حضور کم رنگ خود در بازار موسیقی ایران گفت: همیشه تلاش کرده ام کاری را انجام دهم که به موفقیت برسد؛ مانند دیگر دوستان موزیسین هیچ وقت نخواستم بدون کیفیت کاری را روانه بازار کنم ،به همین دلیل زیاد در بازار موسیقی ایران فعالیت ندارم.

این آهنگساز در پایان افزود: به تازگی  آهنگسازی فیلم  کوتاهی را انجام داده ام ؛فیلم داکوتا به کارگردانی نوید مروج در جشنواره فیلم کانادا مقام سوم را کسب کرد.

 

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ