تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مهدیه عرب ترانه‌سرای همه قطعات آلبوم جدید نامی

0

مهديه عرب که ترانه‌سرايى نام آشناست و شانزده سال است بى‌وقفه در این فضا فعالیت کرده و همكارى با بيشتر خواننده‌هاى شناخته شده را در كارنامه هنرى خود دارد اين بار در آلبوم جديد نامی محمدیان قرار است نوشتن همه ترانه‌ها را به‌عهده داشته باشد.

به‌گزارش هم‌آهنگ ، نامی محمدیان؛ خواننده، همواره تاکید زیادی در انتخاب حرفه‌ای‌ترین عوامل براى ساخت آلبوم‌ها و قطعاتش داشته است و علت انتخاب مهدیه عرب به‌عنوان ترانه‌سرای آلبوم جدیدش را قوت ترانه‌ها و همچنين دايره واژگانى وسيع خانم عرب دانست.
محمدیان در این باره اضافه کرد: ترانه‌سرايى كه يك آلبوم را هدايت مى‌كند بايد بتواند به ترانه‌ها رنگ و سوژه ببخشد و فضاسازى‌هاى جديد ايجاد كند. با بررسى كارنامه هنرى اين ترانه سرا و شنيدن كارهاى متنوع اش مى توان متوجه قدرت او در اين زمينه شد.
مهديه عرب در مورد اين آلبوم اينگونه توضيح داد: با نامى كه هنرمندى بسيار بااخلاق هستند در حال تبادل افکار و گفت‌وگو هستيم تا ترانه‌ها داراى قصه‌ها و حال‌وهوايى متفاوت و تازه باشند و درعين حال ساده و عميق. بعضى از ترانه‌ها با سوژه‌هایی نوشته می‌شوند که خواننده در اختیارم گذاشته است و من چون داستان‌نويس هم هستم بسيار اين روال را دوست دارم و با آن راحتم؛ برخى ديگر هم ترانه‌هايى هستند كه با حس‌وحال خودم سروده‌ام.
او ادامه داد: تمام تلاشم را خواهم كرد كه اين آلبوم نقطه درخشانى در فعاليت‌هاى هنرى من باشد. امسال اين سومين آلبومى است كه با اطمينان خواننده، تمام قطعاتش به من سپرده شده است و اميدوارم بتوانم جواب‌گوى اين اعتماد باشم.
«پاييزى» نام آلبومی است که پیشتر از نامی محمدیان منتشر شده بود و رسانه‌ها آن را به‌عنوان یکی از پرخرج‌ترین آلبوم‌های موسیقی ایران معرفی کردند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ