تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

محمود واعظی در گفت وگو با هم آهنگ : ایده وخلاقیت ها الکامپ را متفاوت کرده است

0

هم آهنگ – شرکت های مختلف با ایده های در خشان خود به جشنواره امسال آمده اند ؛ ایده وخلاقیت ها موجب شده است که الکامپ متفاوت ترین  جشنواره شود.
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه بازدید از بیست ودومین جشنواره الکامپ در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار هم آهنگ در خصوص ایده پردازی برخی از شرکت ها در جشنواره امسال گفت : جشنواره امسال پیشرفت خوبی داشته است ، مهم ترین تفاوت الکامپ شروع خوب آن بوده است ، سپس زنجیره کسانیکه ایده تولید می کنند وکسانی که می خواهند سرمایه گذاری کنند؛ مجموع آنها اتفاقات خوبی را رقم خواهد زد.
وی افزود: در این جشنواره هر شرکت با ایده های جذاب خود ظاهر شده است ؛ تقریبا تمام نیازمندی های کشور در اینجا جمع شده است این موضوع موجب شده تا نظم خوبی نسبت به گذشته برقرار شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به حضور اپلیشن هایی چون هم آهنگ در نمایشگاه امسال خاطر نشان کرد: باید مقرارتی برای کپی رایت ودانلود غیرقانونی وجود داشته باشد اینکه اثری را بدون اجازه صاحب آن کپی کنند کار شایسته ای نیست؛به عنوان مثال موزیک یا فیلمی که ساخته شده است بدون اجازه صاحب اثر در عرض مدت کوتاهی با بیش از ششصد دانلود مواجه می شود باید برای این موضوع فکری کرد.
واعظی در خاتمه گفت : با پیشرفت تکنولوژی اپلیشن های مختلفی هم ظهور کرده است ؛حضور آنها کمک می کند که تا حدودی حق وحقوق صاحبان اثر محفوظ بماند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ