تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مجله هنر موسیقی، ویژه محمدرضا شجریان منتشر شد

0

مجله هنر موسیقی، در شماره صد و هفتاد و سوم خود در شهریور و مهر ۱۳۹۷، به محمدرضا شجریان پرداخته است.

شماره ۱۷۳ مجله هنر موسیقی به مدیرمسئولی و سردبیری مهدی ستایشگر منتشر شده و به مناسبت زادروز محمدرضا شجریان در مهر ماه، مطالب این شماره خود را به بررسی هنر این هنرمند اختصاص داده است.
مطالب این شماره شامل چند بخش است؛ بخش اول مطالب تحلیلی و یادداشت هایی از هنرمندان موسیقی درباره محمدرضا شجریان، بخش دوم مطالبی تحلیلی درباره ویژگی ها و فعالیت های هنری محمدرضا شجریان، بخش سوم چند چکامه سروده شده و دل نوشته ای برای محمدرضا شجریان و بخش پایانی تصاویری از محمدرضا شجریان به همراه هنرمندان دیگر.

در این ویژه نامه مطالب متنوعی از اهالی موسیقی، ادبیات و مطبوعات ازجمله؛ مهدی آذرسینا، نگار بوبان، سیما بینا، محمدعلی پورخصالیان، شهروز جمالی، علی جهاندار، کامبیز روشن روان، تورج زاهدی، سیدعباس سجادی، محمدرضا شرایلی، مظفر شفیعی، علی اکبر شکارچی، علی شیرازی، آروین صداقت کیش، محمدجواد صحافی، محمدرضا ضیا، جاوید عباسی فلاح، سعید فرج پوری، فرهاد فخرالدینی، مهدی فیروزیان، محسن کرامتی، حمید متبسم، محسن محمدی، امیرمهدی مصلحی، جمال الدین منبری و معصومه مهرعلی درباره محمدرضا شجریان منتشر شده است.

مدیریت اجرایی این نشریه برعهده مژگان زرین نقش است و طراحان گرافیک آن سعید فروتن و امیرمهدی مصلحی هستند و تصویر روی جلد این شماره که به محمدرضا شجریان اختصاص دارد، عکسی است از آرش عاشوری نیا.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ