تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مجید فلاح پور: موسیقى« پاپ» و «سنتى» برادر خوانده یکدیگرند

0
امروزه موسیقى پاپ در کشور ما از محبوبیت ویژه اى برخوردار است، به خصوص در میان نسل جوان، موسیقى پاپ جایگاه ویژه اى دارد اما این سبب عدم اقبال مردم نسبت به موسیقى سنتى نیست، به نظرم موسیقى پاپ و سنتى در تضاد با هم نیستند بلکه برادر خوانده هایى هستند که همدیگر را کمک مى کنند.

مجید فلاح پور از رابطه موسیقی پاپ و سنتی گفت: گرایش مردم نسبت به موسیقى سنتى اصلا کم نشده است و ذائقه بخش زیادى از مردم با موسیقى سنتى است همچنین هنرمندان موسیقى سنتى در دل مردم از جایگاه ویژه اى برخوردار هستند.

 

وی در ادامه افزود: وقتى در این مسیر ورود پیدا کردیم اولا بى هدف نبودیم و احساساتى به این عرصه ورود نکردیم، یعنى با شناخت به این عرصه آمدیم و دل به اجراى موسیقى خوب بسته ایم.
این تهیه کننده خاطر نشان کرد: یک نکته جالب خدمتتان عرض کنم این که مدتى قبل با یکى از خوانندگان خوب کشورمان فعالیتى را شروع کردم و ایشان نکته جالبى به من فرمودند و خواستند بجاى اینکه در اجراهاى پاپ وسنتى فعالیت داشته باشم فقط در عرصه موسیقى سنتى و محلى فعالیت کنم تا بتوانم بهترین باشم و من هم تصمیم گرفتم با لطف و کمک خدا بتوانم دراین کار جزء بهترین ها قرار بگیرم.
فلاح پور در ادامه از فعالیت های خود گفت: ما الان با گروه هاى مختلفى کار مى کنیم از جمله مجید درخشانى، گروه چکاو که گروهى تلفیقى از موسیقى سنتى محلى می باشد، گروه بحرنور و چهار گروه جدید و حرفه اى که قرار است با آنها نیز فعالیت داشته باشیم.
وی افزود: در رشته هنر تحصیل کرده ام و با هنر و هنرمندان نیز بیگانه نیستم سالها در کنار آنها فعالیت داشته ام.من علاوه بر اجراى کنسرت صدابردارموسیقى نیز می باشم و در رشته عکاسى و تصویربردارى فعالیتهاى زیادى داشته ام.
فلاح پور اضافه کرد: هم اکنون هم در این برنامه ها خیلى از دوستانم بنده را کمک فراوان و همراهى می کنند از جمله شاعر خوب کشورمان عباس محمدى که کارهاى خیلى زیادى در زمینه موسیقى داشته اند، سروش بخشش که در رشته موسیقى تحصیل کرده اند و خواننده خوش صدایى هم هستند.

او در پایان خاطرنشان کرد: مهدى مرتضایى که زحمت سرپرستى چند گروه موسیقى ما را به عهده دارند و آیدا امیرى مقدم که از نوازندگان خوب سازهاى کوبه اى و تحصیل کرده رشته موسیقى،که مدیریت اجرایى تمام برنامه ها ما در دست ایشان است و با کمک او اجراى خیلى از برنامه ها بخوبى انجام مى شود و دوستان دیگر. این نکته راه عرض کردم که ببینید تمام کسانى که در حال کار کردن با آنها هستم خودشان در رشته موسیقى جزء بهترین ها هستند .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ