تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«ملکی ها» باری دیگر میهمان اندیشه می شوند

0

«ملکی ها» باری دیگر به اندیشه می روند تا برای مخاطبان خود شبی خاطره انگیز را رقم بزنند.

سعید ملکی به عنوان سخنگوی این گروه گفت: گروه موسیقی محلی «ملکی ها» در تیرماه جاری و در تالار اندیشه حوزه هنری تهران روی سن می رود و به اجرای برنامه می پردازند.
این عضو گروه «ملکی ها» با اعلام این خبر گفت: خانواده ملکی تحت عنوان گروه «ملکی ها» در ساعت 21 تیرماه جاری در تالار اندیشه حوزه هنری به اجرای برنامه می پردازند.

 

 
سخنگوی این گروه محلی که اولین کنسرت خود را به صورت آنلاین نیز تجربه کرده است، گفت: در این کنسرت نیز به اجرای قطعاتی از موسیقی لری می پردازیم که مدیر اجرای این کنسرت آیدا امیری مقدم و نهیه کننده آن مجید فلاح پور است.
وی در ادامه صحبت های خود به معرفی اعضای گروه پرداخت و عنوان کرد: اعضای اصلی گروه ملکی ها قباد ملکی (کمانچه)، مسعود ملکی (عود)، سعید ملکی (تار)، حمید ملکی (سنتور)، وحید ملکی (سنتور)، مجید ملکی (تنبک) و رامین ملکی (دف و دهل)، استاد احسان عبدی پور(نوازنده سرنا) افزون بر برادران ملکی، نوازندگان این کنسرت هستند و خوانندگی آن نیزبر عهده رادمهر علیپور است.
ملکی در ادامه به معرفی گروه ملکی ها پرداخت و در این باره اظهار داشت: گروه ما از هفت برادر و یک خواهرتشکیل شده است و حدودا بیست سال تجربه در زمینه موسیقی اجرایی خود داریم. ساختن ساز نیز از دیگر فعالیت های خانواده و گروه ماست که تخصص نوازندگی آن ها را نیز داریم. هم زمان با برگزاری کنسرت در لابی تالار اندیشه، نمایشگاهی نیز از سازهای ساخته شده امان برگزار می شود.
درباره گروه «ملکی ها» گفته می شود که این گروه به سرپرستی قباد ملکی یادآور گروه «کامکارها» است و نویدبخش شکل گیری گروه خانوادگی دیگری در عرصه موسیقی و البته این بار با محوریت موسیقی لرستان است.
این گروه از سال 1387 شکل گرفته و نخستین آلبوم خود را با نام «هوای لُرسو» (یاد لرستان) با صدای حشمت رجب زاده و دومین آلبومشان را با نام «یاد پدر» با صدای رادمهر علیپور در اوایل سال 1395 منتشر کرده اند.
بلیت فروشی کنسرت ملکی ها که در ساعت 21 روز 15 تیرماه برگزار می شود از 18 خردادماه آغاز می شود وعلاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 09381573809 تماس بگیرند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ