تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مرجانه گلچین به همراه خواهرش کنسرت برگزار می کند!

0

حالا نوبت به مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون ایران رسیده است . مرجانه گلچین با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعلام کرده است که قصد دارد روی صحنه برای زنان بخواند.

اجرای کنسرت موسیقی توسط خواننده های زن چند سالی است که در ایران متدوال شده است، سیمین غانم خواننده قدیمی ایرانی یکی از اولین خواننده هایی بود که به اجرای کنسرت برای زنان اقدام کرد و بعد از آن هم اجراهای بسیاری روی صحنه رفت.

حالا نوبت به مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون ایران رسیده است . مرجانه با انتشار عکسی در صفحه شخصی اش در اینستاگرام اعلام کرده است که قصد دارد روی صحنه برای زنان بخواند.
مرجانه گلچین و خواهرش منیژه گروهی با عنوان نوای گلچین به سرپرستی خواهرش تشکیل داده اند که برای اولین بار در تاریخ پانزدهم و شانزدهم آذر ماه در تالار وحدت به عنوان خواننده به روی صحنه می روند.

طبق گفته های مرجانه گلچین رشته اصلی اش موسیقی بوده و بسیار متاسف است که فعالیت بازیگری اش باعث شده تا ساز را کنار بگذارد و ساز تخصصی اش تار می باشد.
قابل ذکر است مرجانه گلچین چندی پیش هم برنامه هایی برای اجرای کنسرت داشت که دقیقا شب اجرای این کنسرت با وجود بلیت فروشی با درگیری هایی که بین حوزه هنری و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد لغو گردید.
علاقه مندان برای شرکت در این کنسرت از تاریخ امروز هفتم آذرماه می توانند برای تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ