تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

 برگزاری مسترکلاس سازهای بادی در بنیاد رودکی

0
مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی با همکاری مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با دعوت از استادان ایتالیایی مستر کلاس‌های موسیقی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل بنیاد رودکی برگزاری این کلاس‌‌ها با حضور فرانسیسکو دی‌روزا و امیانو جورانا از کشور ایتالیا در روزهای دوم و سوم اردیبهشت‌ماه است.

در همین راستا کلاس «ابوا» به شکل خصوصی و در قالب درس‌های جداگانه رپرتوار سولو و رپرتوار ارکسترال ابوا در روز دوم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۳ الی ۱۹ توسط فرانسیسکو دی‌روزا در مرکز آموزش دایر می‌شود.

در همین روز دامیانو جورانا کلاس خصوصی ویولن را در تالار رودکی از ساعت ۱۳ الی ۲۱ برگزار می‌کند. در این کلاس ابتدا در ساعت ۱۳ الی ۱۷  درس‌های جداگانه ویولن در قالب رپرتوار ویولن، سونات تک باخ، کنسرتو موتسارت و کنسرت‌های مهم ویولن تدریس می‌شود؛ در ادامه از ساعت ۱۷ الی ۲۱ درس‌های تخصصی ارکستر از سمفونی‌های هایدن و موتسارت آموزش داده می‌شود و سپس مبحث موسیقی مجلسی شامل درس‌های دوئت، تریو، کوارتت، کونیتا و … تدریس می‌شود. در کلاس خصوصی ویولن امکان حضور متاقضیان غیرفعال وجود دارد. روز سوم اردیبهشت ماه فرانسیسکو دی‌روزا از ساعت ۱۳ الی ۱۹ در تالار رودکی کلاس آموزشی سازهای بادی چوبی (ابوا، فلوت، کلارینت و فاگوت) را در قالب آنسامبل سمفونیک برگزار می‌کند. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در این کلاس‌ها می‌توانند با مرکز آموزش هنری بنیاد رودکی تماس حاصل بگیرند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ