تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

در مراسم نکو داشت جواد معروفی سوئیت آوازی «کوکو» اجرا می شود

0

مزدا انصاری آهنگساز و نوازنده پیانو درباره روند برگزاری نکوداشت جواد معروفی که ۱۵ بهمن ماه در تالار وحدت برگزار می شود و آثاری که درگیر جمع آوری آن است توضیحاتی ارائه کرد.
مزدا انصاری با اشاره به اجرایش در مراسم نکوداشت جواد معروفی گفت: قطعه ای که قرار است در این نکوداشت اجرا شود از اشعار فریدون مشیری و با نام سوئیت آوازی کوکو (معروفی) است ؛ با این تفاوت که برای نخستین بار به یاد استاد سیزده دقیقه اجرا می شود.
وی افزود: برنامه با اجرای سامان احتشامی آغاز می شود، سپس دکتر پویان آزاد و در ادامه ارکستر ملی مهر به سرپرستی ناصر ایزدی ساخته های استاد جواد معروفی را اجرا می کنند.
این آهنگساز در ادامه در خصوص دیگر برنامه های خود توضیح داد: با وحید احمدی و ایمان بینش پژوهش آلبوم مشترکی داریم که فعلا درگیر آن هستم ؛ دومین آلبومم هم درباره موسیقی مجلسی و آوازی با قطعات استاد اسماعیل مهرتاش است که با نوید نوروزی برای نخستین بار این آهنگ ها را ضبط می کنم که به صورت آلبوم منتشر کنم.
انصاری در پایان خاطر نشان کرد: کم و بیش چند پروژه نیمه تمام دارم منتظرم با خوانندگان جوان به اتمام برسانم و راهی بازار کنم. چند طرح دیگر هم درباره آلبوم و کنسرت در دست دارم که فعلا در حال مذاکره هستم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ