تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اسپانسرها نگاهشان سرمایه داری شده است

0

مزدا شاهانی مدرس، آهنگساز و خواننده معتقد است که امکانات محدود مانع تولید یک اثر می شود، از سوی دیگر اسپانسرها هم نگاهشان سرمایه داری شده است به خاطر همین بسیاری از آثار خوبی که توسط برخی از موزیسین ها آماده شده است تولید نمی شود.

مزدا شاهانی از انتشار آلبوم تازه خود خبرداد و در این باره گفت: آلبومی آماده نشر دارم که شامل قطعات باکلام و بی کلام است، این آلبوم در فضای راک و دارای بخش های پاپ است که تاحدودی حال و هوای فلامینکو و جاز را دارد.
وی افزود: این اثر کاملا جاز، راک و فلامینکو نیست اما با این تم ها ضبط شده است. آلبوم شامل ۱۵ قطعه است برای مخاطب شناسی قصد دارم ترک ها را دسته بندی کنم تا با اثر هم خوانی داشته باشند.
این هنرمند در ادامه خاطر نشان کرد: در برخی از آثار تنوع ترک ها موجب می شود کل آلبوم بی ربط شود؛ عدم آگاهی شرکت های منتشر کننده باعث این اتفاق می شود؛ از لحاظ حرفه ای آلبوم باید مثل طراحی یک ساختمان یک دست باشد، اگر کلاسیک است کل آلبوم به این سمت پیش برود، در غیر این صورت صاحب اثر بهتر است ترک هایی که هم خوانی ندارند را به صورت تک قطعه منتشر کند نه آن که از هر دری سخن بگوید.
شاهانی در پایان با اشاره به آلبوم دیگر خود گفت: تعداد بسیاری تک ترک آماده کرده ام قرار است آنها را به شکل آلبوم دوم منتشر کنم، تقریبا این آلبوم شبیه آلبوم اول و مربوط به دوره ای بوده است؛ در حقیقت انتشار آلبوم به شرایط محیطی، زمان و مکان بستگی دارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ