تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مازیار عصری: تلاش کردم در کارهایم اصالت خود را حفظ کنم

0
خواننده آهنگ «اگه بارون بزنه» از جمع آوری آلبوم تازه اش و تور کنسرت های خود خبر داد.

مازیار عصری خواننده آهنگ «اگه بارون بزنه» از فعالیت های تازه خود گفت: از اواسط پارسال در گیر جمع آوری آلبومی تازه بودم؛ قرار بود قبل از عید منتشر شود اما این اتفاق نیافتاد ؛ بعد از ماه رمضان منتشرمی شود.
وی افزود: بسیاری از خوانندگان در آثاری که منتشر می کنند اصالت خود را حفظ نمی کنند ؛ ولی من ترجیح می دهم در آثارم این نکته را رعایت کنم.

در آلبوم تازه ام که شامل ۱۰ قطعه است با دوستانی که به روز هستند کار می کنم ؛ فضای این کار بسیار متفاوت است ؛ با ترانه های نیلوفر منصوری و نوشین بختیاری ، آهنگسازی پویان اعتصامی، منصوری و بنده، همچنین تنظیم پویان اعتصامی و محسن زیرک این اثر آماده می شود.

این خواننده در ادامه از انتشار قطعات خود گفت: قطعاتی را آماده کرده ام ولی چون از کیفیت خوبی برخوردارست ترجیح دادم برای آلبوم جمع آوری کنم چون ماندگارتر است البته قرار بود قطعه شادی را برای عید منتشر کنم ولی این اتفاق نیافتاد.

عصری در پایان درباره اجراهای خود گفت: ۲۱ اسفند ۹۵ تا ۱۴ فروردین هر روز کنسرت داشتم ؛ برخی از اجراها برای تلویزیون بود ؛ امسال هم طبق برنامه قرار است در شهرهای ایران تور کنسرت هایی داشته باشم برای این منظور اسپانسر هم گرفته ام .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ