تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«ستاره» به زودی منتشر می شود

0
قطعه «ستاره» تازه ترین اثرم است که در حال حاضر منتظر مجوز ارشاد آن هستم اگر مشکلی پیش نیاید کم تر از یک ماه دیگر منتشر می شود.

مهدی محمدی خواننده آهنگ «پیشم بمون» با اعلام این خبر از قطعه تازه خود گفت: این کار با ملودی خودم ، تنظیم پوریا حیدری آماده شده است؛ همچنین آواز مهران مظفری یکی از خوانندگان محلی و هنرجویانم شروع کننده آهنگ است.
این خواننده خاطر نشان کرد: قصد دارم هر ۴ ماه یکبار قطعه ای را منتشر کنم اگر شرایط موسیقی را مساعد ببینم و اسپانسری هم پیدا کنم ؛می خواهم این قطعات را در قالب آلبوم منتشر کنم.

این خواننده در ادامه با اشاره به فعالیت های خود یاد آور شد: در این مدت به عنوان سولیست با ارکسترهای فرهنگ و هنر و بادی کار کردم ؛ در سال ۹۴ هم با ارکستر ملی که رهبری آن را فرهاد فخرالدینی برعهده داشت همکاری داشتم . ترانه های ماندگار هم از دیگر کارهایی بود که در سال ۹۵ به همراه یاشار احمدی اجرا کردم . در حال حاضر هم سرپرست گروه کر ارکستر پایتخت هستم .
محمدی در پایان گفت: کارهایی هم با دوستان دیگرانجام داده ام که فعلا مراحل پیش تولید را سپری می کنند ؛ در دو شب گذشته هم به عنوان خواننده مهمان آهنگ ستاره را در کنسرت حامی اجرا کردم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ