با آلبوم تازه ام تکرار نخواهم شد

0

هم‌آهنگ – سارا صادقی :مهدی یغمایی خواننده ومدرس آواز با اشاره به فعالیتهای اخیر خود گفت: نهم خرداد ماه آخرین اثرم به نام «چمدون تو» به تهیه کنندگی سپهر صاحبی منتشر شد.
وی ضمن اعلام این خبراز برگزاری کنسرت های آینده خود گفت: طبیعتا بعد از اینکه آلبومی منتشر می شود برنامه ریزی کنسرت های تهران وشهرستانها پیش می آید، که بنده هم از این قائده مستثنی نیستم .
این خواننده درباره روند برگزاری کنسرت های خود توضیح داد: در حال حاضر مشغول تمرین هستیم تا انشاالله بعد از ماه رمضان کنسرتهای تهران را شروع کنیم.برای اجرای کنسرت در شهرستانهای گیلان ،مازندران ،گلستان ،آذربایجان غربی قرار دادهای متعددی بسته شده است؛ فعلا منتظریم ببینیم با کدام یک از این تهیه کنندگان راحت تر وبدون دغدغه می توان همکاری داشت ، به امید خدا به زودی اجراهای خود را شروع خواهیم کرد.
وی با اشاره به قطعاتی که قرار است در کنسرتهای شهرستان اجرا شود گفت: در کنسر تها ی شهرستان قرار است قطعاتی از آلبوم یک دنیا حرف وچند قطعه از آلبوم چمدون تو اجرا شود ، برای هراجرا؛ ۲۰ قطعه را خواهیم داشت.
یغمایی درخصوص روند تولید تک آهنگهای خود گفت: بعد از ماه رمضان تولید تک آهنگ ها شروع می شود که علاقه مندان می توانند این تک اهنگ ها را در اینترنت دنبال کنند . تصورمی کنم ۴۵ روز یا دو ماه یک بار روند تولید آنها ادامه خواهد داشت . تقریبا ۴ تا از این تک اهنگ ها آماده انتشار است اما فعلا نمی توانم اسامی آنها را بگویم .
وی درباره آلبوم تازه خود توضیح داد: اگر قرار باشد آلبوم چمدون دو را تکرار کنم یک قدم به عقب برداشته ام ، مطمئنم این اتفاق نخواهد افتاد؛ خودم را تکرار نخواهم کرد وتا زمانیکه در موسیقی فعالیت می کنم ومی توانم بخوانم تلاش می کنم هر آلبوم با آلبوم دیگرم متفاوت باشد؛ همانطور که چمدون دو متفاوت تر از آلبوم های دیگرم بود .
این خواننده در ادامه گفت: در آلبوم چمدون دو ۱۴ ترک کار کردم که به طور قاطع می توانم بگویم این ۱۴ ترک هیچکدام شبیه هم نیستند، این روند با تغییر سبک در آلبوم بعدی محصوص خواهد شد.
وی در خاتمه ازدیگر فعالیت های خود خبر داد و گفت: بعد از آلبوم تازه ام که هنوز نمی توانم اطلاعی راجع به آن بدهم ،استارت آلبوم بعدی هم زدیم به طوریکه ۳ قطعه از آلبوم آینده ام آماده است، شاید خیلی زود باشد که درباره آن صحبت کنم ولی چون در انتشار آلبوم تازه ام وقفه افتاد ما آلبوم بعدی هم استارت زدیم.

منبع:اختصاصی هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

دیدگاه‌ها غیرفعال میباشند.