تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعه مناسبتی مهراج محمدی در ماه رمضان منتشر می شود

0

مهراج محمدی از انتشارقطعه جدید خود به مناسبت ماه رمضان و آلبوم تازه ای که قرار است جمع آوری ومنتشر کند خبر داد.

مهراج محمدی از انتشار قطعه مناسبتی خود خبر داد و گفت: آهنگی را با آهنگسازی مسعود امامی برای ماه رمضان آماده کرده ام این قطعه فضای عرفانی و نیایشی دارد و قرار است در 5 روز آینده از صدا و سیما پخش شود.
وی افزود: شعر این کار را 12 سال پیش به اقدس گودرزی سفارش دادم و این شاعر این ترانه را به من هدیه کردند در این سال ها موقعیتی برای ساخت و انتشار آن پیش نیامد ؛ امسال با تشویق دوستان مجاب شدم که این ترانه را به صورت قطعه ای منتشر کنم؛ با توجه به ترانه بسیار زیبای این اثر می خواهم نام مناسبی هم برای آن انتخاب کنم؛ بالاخره پس از 12 سال سکوت می توانم کار ارزنده ای منتشر کنم.

این خواننده در ادامه با اشاره به آلبوم تازه خود توضیح داد: آلبومی دارم که در فضای عاشقانه و اجتماعی کار شده است . برخی از دوستان توصیه می کنند که آلبومی که سال 85 با ایلیا منفرد آماده کردم و مجوز نگرفت را منتشر کنم.
وی اضافه کرد: البته باید یاد آوری کنم که این آلبوم قرار بود در سال 84 منتشر شود ولی اجازه ندادند، سه سال بعد هم این اتفاق رخ داد؛ این موضوع موجب نابودی 18 میلیون سرمایه شد؛ هزینه هایی که صرف اثر شده بود. آنقدر تنظیم این آلبوم خوب و قوی است که نتوانستم آن را اینترنتی منتشر کنم .

محمدی خاطر نشان کرد: برخی از دوستان دیگر هم توصیه کردند مجددا آلبوم تازه ای را شروع کنم ؛ با توجه به هزینه ها و قانون کپی رایت و… بیشتر تمایل دارم که آلبوم سال 84 را منتشر کنم چون تمام قطعات این اثر به روز است . مدیر شرکت ایرانگام صدرالدین حسین خانی هم تاکید داشتند که این اثر را با همان سبک روانه بازار کنم ولی با توجه به تغییرات ترجیح می دهم که آن را به روز تر کنم.
وی در پایان عنوان کرد: ایلیا منفرد گفته بود که با توجه به تعداد ترک ها دو آلبوم منتشر کن اما فعلا نشسته ام کنار از اتفاقات بازار دورم ؛ تنها به دنبال اسپانسر برای انتشار یکی از آلبوم ها هستم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ