تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تور کلاس های اموزشی مهران عباسی در ۱۶ استان آغاز می شود

1

مهران عباسی در ۱۶ استان تور کلاس های اموزشی خود را آغاز می کند.
مهران عباسی با اعلام این خبر به خبرنگار هم آهنگ گفت: قرار است از ۷ آبان ماه تا دی ماه در ۱۶ استان تور کلاس های ورک شاپ خود را آغاز کنم،در هر شهری این کلاس ها طی ۷ ساعت با هزینه کم برگزار خواهد شد.
وی افزود: با سه هدف این کلاس ها را برگزار می کنم۱_ کار خیر۲_ پول سفر۳_ بخشی نا چیزی از هزینه ها هم به خودم می رسد.

چون قصد دارم آموزشگاه راه اندازی کنم اگر این اتفاق نیافتاد در شرکت بلژیکی مشغول به کار می شوم.
این نوازنده در ادامه با اشاره به استعداد های گمنام در شهرستان ها گفت: برگزاری تور کلاس های ورک شاپ در شهرستان ها ایده ای بود که با هدف شناسایی افراد باهوش و گمنام در عرصه موسیقی شکل گرفت،این کلاس ها کمک می کند به کسانیکه در شهرستان های دوری چون زاهدان به دنیا آمده اند تا مسیر درستی را در عرصه موسیقی انتخاب کنند .
عباسی یاد آور شد: چند وقت پیش در مسابقه ای که سیروان خسروی برگزار کرده بود دو استعداداز هشتگرد وبندر عباس کشف شد ؛ این مسابقه فرصتی بود تا انها خودشان را نشان دهند و برای ریمیکس آهنگ سیروان انتخاب شوند.
وی در خاتمه با انتقاد از فضای موسیقی ایران خاطر نشان کرد: موسیقی ایران در حال درجا زدن است و پیشرفتی نمی کند،در روزگاری ما زندگی می کنیم که خوانندگان خوب برای مجوز گرفتن با مشکل ارشادی روبرو هستند.مارکت ایران مریض است ؛ اگر مشاهده کنید می بینید که عرصه سینما روز به روز رشد می کند اما موسیقی رو به سقوط است . اتفاقات اخیر چون استعفای وزیر ارشاد هم به این مسئله دامن زده است؛ من از این وضعیت دلسرد شده ام.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

۱ دیدگاه

  1. مصطفی در

    سلام اقای عباسی خیلی مشتاقم کلاسهای شما ثبت نام کنم چکار کنم لطفا راهنمای کنید.

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ