تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم «تو خوبی» در سراسر کشور منتشر می شود

0
بعد از انتشار آلبوم تازه «تو خوبی» کنسرت بزرگ مهران مستی در سالن میلاد برگزار خواهد شد.

مهران مستی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ از فعالیت های تازه خود گفت: قبل از محرم آلبوم تازه ام به نام «تو خوبی» رونمایی شد؛ قرار بود آلبوم منتشر شود چون به ماه صفر نزدیک شدیم به احترام این ماه آلبوم را پخش نکردیم. این هفته قرار است آلبوم در سراسر تهران منتشر شود.

وی افزود: بعد از انتشار آلبومم قصد دارم در بهمن ماه در سالن میلاد کنسرتی داشته باشم. عباس لطیفی رهبری این ارکستر را برعهده دارد وقرار است قطعاتی از آلبوم تازه ام را اجرا کنم.

این خواننده با اشاره به دیگر آلبوم خود گفت: آلبومی را هم آماده کرده ام قرار است شب عید پخش شود؛ این آلبوم شامل ۱۲ قطعه است، هنوز نامی را برای آن انتخاب نکرده ام. در آلبوم قبلی سعید سام، نیما علامه و دوستان دیگرهمکاری کردند؛ ولی در این آلبوم از کسانی استفاده کردم که کم سن سال هستند و موزیک زیاد گوش می دهند و با سبک های الکترونیک و به روزآشنا هستند.

مستی در خاتمه با اشاره به ممنوع الکاری خود گفت: من جز کسانی بودم که به خاطر فعالیت هایی که با شبکه های ماهواره ای داشتم ۵ سال ممنوع الکار شدم و روز های سختی را سپری کردم. در حال حاضر خوانندگان جوانی را می بینم که درشبکه های ماهواره ای قطعاتشان با استقبال رو به رو شده است، امیدوارم آنها هم با اتفاقات خوبی مواجه شوند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ