تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تولید آلبومی با محوریت «ویولنسل»

0
مهرداد عالمی گفت: مدیران ارکسترهای ملی و سمفونیک به شدت آماتور هستند و از موسیقی چیزی نمی دانند ، به دلیل حرفه ای نبودن آنها ترجیح دادم که دیگر در این ارکسترها نباشم.

مهرداد عالمی نوازنده ویولنسل در خصوص انصراف خود از ارکسترهای ملی و سمفونیک گفت: بعد از رفتن «علی رهبری» و«فرهاد فخرالدینی» مدیران تصمیم گیرندگان ارکستر شدند تا زمانیکه این دو استاد بودند کسی در برنامه ها وتصمیمات ارکستر دخالت نمی کرد اما بعد از رفتن آنها مشکلاتی به وجود آمد به همین منظور ترجیح دادم ازاین ارکسترها انصراف دهم؛ به دلیل دخالت ها خیلی از دوستان دیگرهم این ارکستر را رها کردند.
وی در ادامه با اشاره به فعالیت های کنونی خود عنوان کرد: من اکنون با گروه هایی چون «چارتار» ،«دال بند» همکاری می کنم همچنین در اجرای اخیر کریستف رضاعی هم در کنار او بوده ام.
عالمی همچنین با اشاره به آلبوم تازه خود گفت: آلبوم تازه ام بی کلام است که محوریت آن ویولنسل است ؛ چند ترک آن را آماده کرده ام اما فکر می کنم یک سال طول بکشد تا آلبوم کامل شود. تلاش کردم در این آلبوم به مخاطب عام وخاص فکر کنم.
این هنرمند در پایان خاطر نشان کرد: تعداد نوازندگان ویولنسل در ایران کم است ؛ هدفم از جمع آوری این آلبوم شناساندن و معرفی این ساز به مردم عام است دوست دارم این مخاطبان با آن ارتباط برقرار کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ