تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

میلاد اکبری رهبر ارکستر محمد رضا مقدم می شود

0

هم آهنگ – میلاد اکبرى آهنگساز و تنظیم کننده موفق موسیقى ایران از همکاری با مازیار فلاحی، ، عماد طالب زاده و انتشار آلبوم تازه خود خبر داد.

میلاد اکبرى ازفعالیت های اخیر خود به هم آهنگ گفت: در حال حاضر مشغول آلبوم عماد طالب زاده هستم . سه آهنگ این آلبوم را بنده آهنگسازی وتنظیم کرده ام ، به محض گرفتن مجوز منتشر می شود.این آلبوم یکی از بهترین آلبوم هایی است که اگر مجوز بگیرد، اتفاقات خوبی برای آن رخ می دهد.

وی افزود: درگیر آلبوم های  مازیار فلاحی،  محمد رضا مقدم هستم ؛ این آلبوم ها به زودی منتشر می شود. همچنین با بابک مافی در تک ترک تازه اش همکاری داشته ام که به زودی در فضای مجازی منتشر می شود.

این آهنگسازدر ادامه با اشاره به آلبوم تازه خود توضیح داد: علاوه بر آهنگسازی برای خوانندگان مطرح حوزه موسیقی ؛ درگیر آماده کردن آلبوم تازه ام هستم ، در این آلبوم از خوانندگان نو پا استفاده کرده ام ،امیدوارم به زودی منتشر شود.

میلاد اکبرى در خصوص دیگر فعالیت های خود یاد آور شد: آهنگسازی  تیتراژ فیلم« دو دوست» که حمید عسگری آن را خوانده است را انجام داده ام ؛ همچنین با بابک مافی در آلبوم تازه اش به نام «احساس پاک» همکاری داشته ام . بابک مافی بعد از انتشار این آلبوم برای برگزاری کنسرت ها آماده می شود.

وی در پایان اضافه کرد: به احتمال ۹۰ درصد رهبر ارکستر محمد رضا مقدم می شوم. فعلا برای اجرای این کنسرت در صف مجوز هستیم ،به محض گرفتن مجوز تمرینات خود را آغازمی کنیم.

 

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ