تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

میلاد سیف؛ شناخته نشدن دلیل بر مبتدی بودن نیست.

0

میلاد سیف یکی از معدود وشناخته ترین دی جی های ایرانی است که در سطح بین المللی کار می کند؛ او با الهام از فرهنگ منحصر به فرد ایرانی آثارش را تولید می کند؛ زمانی از موسیقی او قدر دانی شد که قطعه ای از آثار او در برنامه رادیویی گلوبال ترنس روی شبکه رادیو ترنس در کشور آلمان توسط تهیه کننده و دی جی (استیو اندرسون) پخش شد به همین بهانه با او گفت و گویی کوتاه داشتیم که در پی می خوانید:
آقای سیف شما از معدود هنرمندانی هستید که در سطح بین المللی شناخته شدید از چه سالی وارد عرصه موزیک شدید؟
از سال ۲۰۱۰ وارد حوزه موسیقی شدم تقریبا ۵ سال است که به طور حرفه ای در عرصه بین المللی مشغول فعالیت هستم. سبک من الکترونیک است و بیشتر موزیک بی کلام کار می کنم از جمله آثاری که تاکنون تولید کرده ام می توانم به Attack، let’s Go party و Monika’s Eyes و غیره اشاره کنم.

شرایط تولید آثار موسیقی در فضای بین المللی چگونه است! اصلا چرا ترجیح دادید در این عرصه کار کنید؟
کار در فضای بین المللی مخصوصا کار کردن در سبک الکترونیک بسیار متفاوت تر از فضاهای داخلی است چون وقتی هنرمند با یک رکورد لیبل خارجی قرار دادی را امضا می کند، در ازای آن از مزایایی هم برخوردار می شود ؛به جای اینکه کار او از سایت های ایرانی به طور رایگان پخش شود، اثرش در سایت ها و سرویس های موسیقی معروف نظیر Spotify و Deezer شنیده می شود و قابل دانلود وکپی هم نیست و فروش آنلاین دارد.
فکر می کنید بعد از چندین سال کار در عرصه موزیک چقدر توانسته اید در بین مردم شناخته شوید؟
من در سطح جهانی کار می کنم ؛ آثارم ازسایت های معروفی چون Beatport و Apple Music پخش می شود.
اگر در ایران آنچنان معروف نیستم دلیلش این است که بیشتر در فضای بین المللی کار کرده ام ؛ خیلی از دوستان چون فرهاد مهدوی را می شناسم که مثل من در فضای بین المللی کار می کنند؛ این موضوع موجب شده که در ایران چندان شناخته شده نباشند ؛ شناخته نشدن دلیل بر مبتدی بودن ما نیست.

با کدام هنرمندان شاخص موسیقی کار کرده اید؟
Markus Schulz ، Steve Anderson، Westerman & Oostink از دی جی های معروفی هستند که با آنها همکاری داشته ام.

کمی هم از فعالیت های اخیرتان بگویید کار تازه ای آماده کرده اید؟

در حال حاضر مشغول آماده کردن کاری در سبک هاوس هستم که تقریبا ۷۰ الی ۸۰ درصد ش به اتمام رسیده و در حال تنظیم و میکس کردن آن هستم. این کار هم در فضای بین المللی منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ