تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

میلاد ترابی : دیگر در عرصه خوانندگی فعالیت نمی کنم

0

 هم آهنگ – سارا صادقی : میلاد ترابی آهنگساز وتنظیم کننده ،سال گذشته از آنتشار آلبوم تازه محمد علیزاده خبرداد ،اما به دلیل اتفاقاتی که در سال ۹۴ رخ داد؛ از جمله درگذشت پدر این آهنگساز، دیگر خبری از انتشار این آلبوم نبود. به همین بهانه به سراغ خواننده آلبوم« ضربدر ۲»  که مدتی است که در عرصه موسیقی کم کار شده است رفتیم تا جویای این قضایا شویم.

قرار بود سال ۹۴ آلبوم محمد علیزاد منتشر شود چرا انتشار این آلبوم با تاخیر مواجه شد؟

در سال ۹۴ با اتفاقات وحوادث بدی از جمله درگذشت پدرم مواجه بودم این موضوع موجب شد تا کم کار شوم . با اتفاقاتی که برای من افتاد دیگر قطعا و علنا مشخص است که نمی‌شد آلبوم را در سال ۹۴ منتشر کنیم. در حال حاضر با تمام انرژی در حال کار کردن روی آلبوم هستیم .

روند تولید آلبوم  در چه مرحله ای است وقرار است کی منتشر شود؟

آلبوم محمدعلیزاد مراحل پایانی ضبط را سپری می کند ؛ به عنوان مدیر تولید آلبوم حساسیت زیادی روی کار دارم چون  مسئولیت سنگینی را به عهده دارم ، اعتقاد دارم اگر قرار است آلبومی با صدای محمدعلیزاده منتشر شود باید خیلی خوب باشد. در انتخاب قطعات مشکل پیدا کردیم؛ اما انشالله ظرف همین ماه همه کارها انجام می شود.  تنها در انتخاب دو قطعه پایانی شک  داریم که امیدوارم به زودی برطرف شود وآلبوم آماده انتشار شود.

اگر به هر دلیلی انتشار آلبوم با مشکل مواجه شود چه تصمیمی می گیرید؟

اگر آلبوم ظرف ماههای آینده بیرون نیاید دوباره تک آهنگ منتشر می کنیم ؛ حتی شاید قبل از انتشار آلبوم با محمد علیزاده تک آهنگی هم کار کنیم ؛ هنوزدر این باره  تصمیم گیری صد درصد نکرده ایم.

ازهمکاری خود با محمد علیزاده بگویید؟

من هرگز محمد علیزاده را با خواننده‌های دیگر مقایسه نمی‌کنم. به هر حال هر خواننده‌ای سبک و سیاق خودش را دارد. ولی در مقایسه با آثار قبلی محمد علیزاده، با قاطعیت می‌توانم بگویم که از لحاظ ترانه و موسیقی و تنظیم پیشرفت کرده ایم.

لطفا کمی هم درباره فعالیت های دیگر خود در عرصه موسیقی توضیح دهید به جز این آلبوم بر روی چه کاری تمرکز کرده اید؟

علاوه بر آلبوم محمد علیزاده ،آهنگسازی آلبوم چند خواننده کار اولی و خوانندگانی چون سینا شعبانخانی وشهاب مظفری را برعهده دارم .

آلبوم «ضربدر ۲ » آخرین کاری بود که خواندید چرا در عرصه خوانندگی کم کار شده اید؟

انتشار آلبوم زمان بر وطولانی است،  به همین دلیل تصمیم گرفتم که دیگر در عرصه خوانندگی فعالیت نکنم . بارها گفته ام فضایی باید وجود داشته باشد که علاوه بر خوانندگی بتوانم در کنار آن آهنگساز خوبی هم باشم.چون احساس کردم  کار کردن با خوانندگان دیگر را از دست می دهم تصمیم گرفتم از این فضا دور شوم.

چرا تصور کردید با دور شدن از فضای خوانندگی می توانید بیشتر در عرصه موسیقی فعالیت کنید؟

چون الویت من در موسیقی آهنگسازی و تنظیم است ،به خاطر همین زیاد وقت نمی کنم که برای خودم کار کنم .

منبع: هم‌آهنگ

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ