تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مدیر اجرایی جشنواره موسیقی فجر در «عندلیب»

0

 سعید مبشری تهیه کننده این برنامه گفت: با نزدیک شدن به زمان برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر، رادیو ایران اقدامات و برنامه های پیش روی مسئولان برگزاری جشنواره را با حضور شهرام صارمی دبیر اجرایی سی چهارمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در برنامه عندلیب مورد بررسی قرار می دهد .

شهرام صارمی که خود از اساتید کمانچه نوازی و از شاگردان مرحوم استاد بهاری کمانچه نواز به نام ایران است در عندلیب گزارشی از شیوه برگزاری و پذیرش آثار در این جشنواره ارائه خواهد داد.
سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر هم‌ زمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران از تاریخ 24 تا 30 بهمن 1397 برگزار خواهد شد. ستاد این جشنواره فراخوانی بنا بر اهداف و ماموریت‌های مشخص شده در آیین‌نامه برگزاری جشنواره و شناسایی، ظرفیت‌سازی و حمایت از فعالیت‌های خلاقانه هنرمندان و گروه‌های موسیقی سراسر کشور با الویت معیارهای هنری هر شاخه از موسیقی تهیه و تنظیم کرد و با انتشار این فراخوان از کلیه گروه‌ها و هنرمندان فعال در عرصه اجرای صحنه‌ای دعوت کرد تا در صورت تمایل با مطالعه دقیق فراخوان و ارسال آثار و مدارک خود در برگزاری و هرچه پربارتر شدن این رویداد هنری مشارکت نمایند. بدیهی است اجراهای منتخب این امکان را خواهند داشت تا در سی‌ و چهارمین جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه روند.
گفتنی است این برنامه به نویسندگی و تهیه کنندگی سعید مبشری ، اجرای داوود حیدری و کارشناسی علیرضا امینی پنجشنبه ها بعد از خبر ساعت 22 و تکرار آن یکشنبه ها بعد از خبر ساعت 23پخش می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ