تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت محمد علیزاده در سی‌ و دومین جشنواره موسیقی فجر

0

در چهارمین روز از جشنواره موسیقی فجر محمد علیزاده با قطعات تازه آلبوم خود در برج میلاد به روی صحنه رفت.
کنسرت محمد علیزاده در سی‌ و دومین جشنواره موسیقی فجر در حالی برگزار شد که جمعیت انبوهی در سالن برج میلاد حضور داشتند
آغاز  کنسرت با موسیقی بی‌کلام ریتمیک بود که پس از آن محمد علیزاده با قطعه «برگرد» کنسرت خود را به طور رسمی آغاز کرد.

او پس از اجرای این قطعه به حضار گفت:«امیدوارم کنسرت امشب برای ما و شما خاطره‌انگیز باشد.  استیج برای من مقدس است چون اولین کنسرت رسمی‌ام را در این سالن برگزار کردم. خوشحالم که باز هم در جشنواره فجر با سانس‌های بیشتر حضور دارم.»

بعد از این سخنان قطعات «برادر» ،«کجا میری؟» را اجرا کرد و در ادامه گفت:«آلبوم گفتم نرو دیروز به بازار آمد و امیدوارم عاشقانه‌هایی که برایتان ساختم را دوست داشته باشید و با آن خاطره بسازید و اگر موافق باشید یکی از کارهای این مجموعه را بخوانیم.» سپس قطعه«گاهی بخند» را برای حضار اجرا کرد.
بعد از اجرای این قطعه درباره آلبوم تازه خود گفت: آلبوم تازه ام دیروز منتشر شده اما تا ده روز دیگر انتظار همخوانی ندارم اما خیلی خوشحالم که می‌توانم این کارها را در کنسرت‌ها بخوانم.

بعد از این سخنان قطعه «عشقم این روزا» که از کارهای آلبوم تازه اش بود را برای حضار اجرا کرد؛ سپس قطعات  «گفتم نرو» ، «بی‌معرفت»، «فکرشم نکن» ، «بی‌حوصله» ،«چهل درجه» ، «خیلی خوشحالم» و «خستم» «من تورو دوست دارمت» ، «بیمارم» ، «خدانگهدار» را برای هواداران خود اجرا کرد و با قطعه «جز تو» کنسرت خود را به پایان رساند.

در ادامه عکس های اشکان آزادبخت:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ