تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

انتشار آلبوم «خاطره ها» با وقفه روبه رو شده است

0
محمد منتشری از استاتید آواز معاصر ایران و از شاگردان استاد اسماعیل خان مهرتاش که آثار ماندگاری را از خود به جای گذاشته است درباره اثر نوروزی خود که با مرحوم بهادری آن را کار کرده است و همچنین دو آلبوم دیگرش که یکی از آنها درخصوص آموزش ردیف های موسیقی ست توضیحاتی ارائه کرد.

 

محمد منتشری در خصوص فعالیت های اخیر خود گفت: چند کار با مرحوم اصغر بهادری آماده کرده ام ؛ ترانه های این کار را نوشتیم و برای انتشار در اختیار شرکت باربد قرار داده ایم ؛ قرار بود این اثرشب عید منتشر شود ولی بعد از یک ماه وخورده ای هنوز جواب قطعی به ما نداده اند.
وی یاد آور شد: این اثر یک کار مجلسی و دورهمی است که در منزل ضبط شده است و کیفیت چندانی ندارد ولی مهم ترین نکته آن ویولن نوازی مرحوم بهادری است چون همانطور که می دانید ساز تخصصی او کمانچه است و در این کار ویولن مرحوم شیدا را نواخته است و از سوی دیگر عماد خراسانی هم ترانه خود را با آواز خوانده است.

این هنرمند افزود: اسم آلبوم را فعلا خاطره ها گذاشته ایم هنوز اشعار آن مجوز نگرفته است ؛ این آلبوم هر زمان منتشر شود قابلیت های خاص خود را دارد ولی ما می خواستیم شب عید منتشر شود.
منتشری یاد آور شد: هرسال به مناسبت نوروز یک آلبوم نوروزی منتشر می کنم سال گذشته نوروزانه و پارسال هم چند بهاریه را منتشر کردم.
وی در ادامه با اشاره به دیگر مجموعه خود گفت: همانطورکه می دانید ۳ الی ۴ سال رادیو فرهنگ کار کرده ام درآن زمان برنامه ای مختص آواز پخش می شد . صحبت های آموزشی آن برنامه را به صورت سی دی به انتشارات ماهور داده ایم تا در زمان مناسب منتشر شود.
این استاد افزود: یک ردیف آوازی هم ضبط کردم انتقاد هایی به آن وارد شده است ؛ در فکر آن هستیم که ردیف و تحریر ها را خلاصه تر کنیم تا مبتدیان بتوانند به راحتی از آنها استفاده کنند ؛ اشعار را انتخاب کردیم تنها ضبط آن باقی مانده است.

لازم به ذکر است که؛ محمد منتشری از استاتید آواز معاصر ایران و از شاگردان استاد اسماعیل خان مهرتاش است ؛ از جمله آلبوم هایی که منتشر کرده ست می توان قبله آمال، شور آفرین ، چند بهاریه ، نوروزانه و… را نام برد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ