تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

محمد معتمدی کنسرت «کویر» را به روی سن تالار وحدت برد

0
محمد معتمدی با اجرای منتخبی از قطعات جدید و قدیمی خود در تالار وحدت به روی صحنه رفت.

این خواننده که پیش از این در یزد و شاهرود به اجرای کویر پرداخته بود، در این اجرا که در ۵ اسفندماه برگزار شد، «کویر» از ساخته های خود را به عنوان اولین قطعه کنسرت برای خاطبان اجرا کرد. «شکنم ساغر» ساخته‌ پرویز یاحقی و سروده‌ بیژن ترقی دیگر قطعات این کنسرت پس از «کویر»بودند.

سپس غزلی از اشعارحافظ توسط وی به اجرا در آمد و در ادامه «به یاد صیاد» از قطعات جواد لشگری توسط ارکستر معتمدی اجرا شد. تصنیف «بیا بیا» از ساخته‌های حبیب‌الله بدیعی، خیام خوانی و «چون مرده شوم» را برای بخش اول اجرا کردند.

بخش دوم نیز با اجرای قطعه «پرواز» شروع شد و معتمدی این قطعه را در حضور ترانه‌سرای آن (بهمن محمدزاده) اجرا کرد. سپس قطعه «امید جانم» از سروده‌های معینی کرمانشاهی و ساخته‌های علی تجویدی اجرا شد. «به نگاهم بنگر» از استاد علی تجویدی قطعه دیگر اجرایی توسط این خواننده در ادامه کنسرت در بخش دوم بود.

«رفته ز دل» اثر دیگری بود که در ادامه کنسرت اجرا شد و پس از آن یک قطعه ملی-میهنی به اجرا در آمد که «ای ایران» بود.

شبنم مقدم (بازیگر سینما و تلویزیون)، امیرحسین مدرس (خواننده و بازیگر)، نگین صدق‌گویا (بازیگر)، معصومه کریمی (بازیگر)، مریم شیرازی (بازیگر) و بهمن محمدزاده (شاعر و ترانه‌سرا)، میهمانان محمد معتمدی در این کنسرت بودند.

امیرمهدی مقدم (عود)، داود اسلفی (پیانو)، پویان جمشیدی (پرکاشن)، مسیح مردیها (ویولنسل) و احمد محمدیان (کلارینت و دودوک) نوازندگان این کنسرت وی بودند.

قطعه «کویر» به خواسته مردم به عنوان آخرین قطعه مجددا به اجرا در آمد.این اجرا قرار است در اردیبهشت‌ماه تکرار شود.

تور کنسرت های این خواننده در سال ۹۶، با اجرای در شهرهای شیراز، آمل و کاشان ادامه می یابد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ