تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

معتمدی با آثار یکی از پیشکسوتان قدیمی به صحنه می رود

0

محمد معتمدی ضمن تشریح فعالیت های خود از تور کنسرت های خود و اجرای مرداد ماه با اجرای آثار یکی از پیشکسوتان موسیقی خبر داد.

محمد معتمدی از تازه ترین فعالیت های گفت: در حال حاضر در آلبوم های «فردین خلعتبری» و «مهیار علیزاده» و آلبوم «بهزاد عبدی» و «میدیا فرج نژاد» به عنوان خواننده حضور دارم. همچنین با همکاری «ابراهیم طهرانی‎پور» و تنظیم «پویا سرایی» در حال تولید آلبومی با نوای تنبور هستیم.

وی خاطر نشان کرد: تاریخ دقیق انتشار این کارها بستگی به موارد قانونی آن چون اخذ مجوز و حق و حقوق پدید آورنده آن دارد که هر دو باید به قطعیت برسد تا اثر تولید شود.

این خواننده با اشاره به اجراهای خود گفت: قرار است تور کنسرت «کویر» را به شهرهای ایران ببرم در شهریور ماه هم در تهران این کنسرت را خواهم داشت همچنین طی یک برنامه ریزی قرار است در مرداد ماه هم در تهران کنسرتی با آثار یکی از موسیقی دانان قدیمی و پیشکسوت ایران را داشته باشیم.

معتمدی درباره جزییات کنسرت مرداد ماه که قرار است در تهران داشته باشد توضیح داد: قرار است آثار برگزیده یکی از آهنگسازان قدیمی که دیگر در میان ما نیست را با تنظیم تازه به صورت آلبوم منتشر و به صحنه ببرم .آثار این آهنگساز شاید به صورت پراکنده کار شده باشد ولی هیچ وقت به صورت منسجم نبوده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ