تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعه تازه «فرزاد فرزین» شهریور ماه منتشر می شود

0

محمد شاکر تنظیم کننده و یکی از نوازندگان گروه «فرزاد فرزین» ضمن تشریح فعالیت های تازه خود از تاریخ برگزاری کنسرت و انتشار آلبوم تازه این خواننده خبر داد.

محمد شاکر با اشاره به قطعه تازه فرزاد فرزین گفت: فرزاد فرزین قطعه ای دارد که قرار است اواسط شهریورماه پخش شود. این آهنگ با اشعار« حامد رجبی» و «مسعود محمدی» ، آهنگسازی فرزین و تنظیم مشترکمان آماده شده است.

وی افزود: سال گذشته اواخر شهریورماه قطعه «تابستونه» با صدای فرزاد فرزین منتشر شد امسال هم برای نخستین بار در ایران آمدیم آلبوم ریمیکس این کار را با 5 تنظیم مختلف منتشر کردیم .این آلبوم اینترنتی شامل 6 قطعه است که یک قطعه آن را بنده تنظیم کرده ام و یک ترک هم اورجینال میکس پارسال است و 4 آهنگ هم دوستان دیگر تنظیم کرده اند.

این تنظیم کننده در ادامه خاطر نشان کرد: الان درگیر کارهای اجرایی هستیم پنج شنبه و جمعه «فرزاد فرزین» در برج میلاد اجرایی داشت امشب هم کنسرتی خواهیم داشت 23 و 24 شهریور هم کنسرت ما تمدید شده است قرار است برای اولین بار در سالن جدید همایش ایرانیان اجرا داشته باشیم .

شاکر افزود: این سالن تازه از نظر فنی از امکانات و ساختار خوبی برخوردار است و گنجایش خوبی هم دارد . از سال 1345 به عنوان سالن وزنه برداری فعالیت های خود را داشته است الان هم بازسازی شده است. در ادامه تور اجراهای خود درگیر کنسرت های شهرستان هستیم.

وی درباره آلبوم تازه فرزاد فرزین که در حال جمع آوری آن هستند توضیح داد: «شانزه لیزه» تازه ترین آلبوم فرزاد فرزین است که یک الی دو قطعه آن را یا به صورت مستقل یا مشترک با فرزین قرار است تنظیم کنم . دلیل طولانی شدن انتشار این آلبوم تورکنسرت ها و همچنین پروژه سریال عاشقانه بود، البته فرزین 3 الی 4 ترک تازه خود را با ویدیو در این سریال اجرا کرد.

این نوازنده در خاتمه خاطر نشان کرد: وضعیت شعر و ملودی این اثر مشخص شده است تا حدودی هم پیش رفتیم آلبوم اواخر پاییز یعنی زمستان آماده می شود.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ