تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ترجیح می دهم تا کاری منتشر نکرده ام به روی صحنه نروم

0

محمد زارع خواننده آلبوم «رو در و دیوار این شهر» با تشریح برنامه های آینده خود از انتشار قطعات تازه اش تا آلبومی که در حال جمع آوری آن است خبر داد.
محمد زارع از انتشار تک آهنگ های تازه خود خبر داد و گفت: در حال حاضر ۵ قطعه آماده کرده ام، قرار است تا قبل از سال ۹۶ دو قطعه انتخابی را منتشر کنم؛ یکی از این قطعات کاری  نوستالژی به نام «هواسم هست» است که امیرعلی بهادری آن را خوانده و من تنظیم کار را انجام داده ام.
وی افزود: قطعه دیگر را با ارکستر بزرگ کار کردیم این ترک  میکس آلبوم های «رو در و دیوار این شهر» ، «دیوانه از قفس پرید» و «هوا بد شد» است.

این خواننده درباره انتشار آلبوم تازه خود توضیح داد: در حال حاضر در حال جمع آوری آلبوم تازه ای هستم؛ در این آلبوم با برخی از ترانه سرایان و تنظیم کنندگان جوان کار می کنم برخی از کارها هم از ساخته های خودم است؛ در حقیقت ۲۰ الی ۳۰ کار را مطابق با فضای روز آماده کرده ایم، قرار است از میان آنها  ۸ الی ۱۰ قطعه را برای آلبوم انتخاب کنیم؛ آلبوم بعد از گرفتن مجوز اواخر شهریور ماه منتشر خواهد شد.

زارع درباره برگزاری کنسرت های خود گفت: پیشنهاداتی برای برگزاری کنسرت داشتم ولی چون چندین سال ممنوع فعالیت بودم و مدتی از فضای موسیقی فاصله گرفته ام ترجیح می دهم تا کار تازه ای ارائه نکرده ام به روی صحنه نروم .

وی در پایان افزود: دوست ندارم کنسرتی را برگزار کنم که برای پرکردن سالن آن مجبور شوم از سایت های تخفیف و مهمانان ویژه ای استفاده کنم؛ چون چندین سال از فضای موسیقی دور بودم  حتما با این مشکل روبه رو می شوم، برای همین ترجیح می دهم قطعات تازه ام منتشر شود و مخاطبان از آن لذت ببرند سپس کنسرت خود رابرگزار کنم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ