تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

جدیدترین آلبوم محمدجلیل عندلیبی منتشر می شود

0

آلبوم «میهن» جدیدترین اثر محمدجلیل عندلیبی نوازنده و آهنگساز شناخته شده ایرانی اسفندماه سال جاری به بازار می ­آید. در این آلبوم، سالار عقیلی در مقام خواننده، محمد جلیل عندلیبی را همراهی می کند.

به گزارش روابط عمومی این آلبوم، محمد جلیل عندلیبی که علاقه مندان به موسیقی ایرانی نامش را با آثاری همچون «بنمای رخ»، «آتش در نیستان» و «غریبستان» به خاطر سپرده اند، در کارنامه هنری اش سابقه همکاری با خوانندگان مطرحی همچون محمدرضا شجریان، شهرام ناظری، زنده یاد رضوی سروستانی، زنده یاد ایرج بسطامی و علیرضا افتخاری را دارد. این آهنگساز شناخته شده، حالا بعد از ۷ سال سکوت در فضای موسیقی کشور، دست به انتشار آلبوم «میهن» زده و خودش حضور سالار عقیلی به عنوان خواننده در این آلبوم را تجربه ای منحصر به‌فرد و شاخص ارزیابی کرده است.

امیر حسین رضا (تکنواز تار)، زنده یاد پارسا احتشامی پور( تکنواز نی)، سانوا عندلیبی( تکنواز ­عود) و سالار عندلیبی( تکنواز تنبک) در این آلبوم، در همراهی با ارکستر مولانا (ارکستر محمدجلیل عندلیبی) حضور داشته اند.

صبوحی زدگان(در اصفهان)، تکنوازی تار(درآمد اصفهان و فرود به دشتی)، میهن ای میهن، تکنوازی تار( دستگاه شور)، وطنم خوش­تر، در این عشق بمیرید( شور و اصفهان) قطعاتی از این آلبوم به شمار می­روند. ژاله صادقیان در «میهن» به عنوان گوینده حضور متفاوتی دارد.

گفتنی است آلبوم«میهن» که به وسیله موسسه فرهنگی «ایران مولانا» تهیه شده، به زودی از سوی موسسه «ایران گام» وارد بازار موسیقی خواهد شد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ