تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

من آهنگساز بازار نیستم

0

محمدرضا عقیلی گفت : هنر پیشرفت کرده و در نتیجه موسیقی پاپ هم تغییر کرده و سلیقه مخاطب نیز مطابق با بازار عوض شده است. موسیقی پاپ امروز مورد علاقه من نبود.
محمد رضا عقیلی با انتقاد از فضای موسیقی پاپ در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ گفت: فضای موسیقی امروز، فضای بازار است. من آهنگساز بازار نیستم ؛اگربودم از همان زمان که موسیقی پاپ راهش را عوض کرد من هم مطابق با آن پیش می رفتم به همین دلیل کمی از فضای بازار موسیقی دور شده‌ام و روند دهه ۵۰ را ادامه می‌دهم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا تمایل به انتشار آلبوم مستقل دارید، تشریح کرد: امروزه مانند گذشته نیست که آهنگساز‌ها آلبوم مستقل داشته باشند، بیشتر به ساخت موزیک آثار خوانندگان دیگر می پردازند.
این آهنگساز افرود: عقیده‌ام بر این است که سبک خودم (دهه ۵۰) را عوض نکنم. ترجیح می‌دهم که موسیقی را که دوست دارم انجام بدهم، هر چند که مخاطب آن کم باشد.
عقیلی در پاسخ به این سوال که آیا هیچ وقت دوست نداشتید وارد عرصه خوانندگی شوید گفت: هر چند در عرصه موسیقی، آهنگساز‌ها کمتر دیده می‌شوند، اما من همچنان تصمیم دارم آهنگ ساز بمانم و هیچ‌وقت وارد عرصه خوانندگی نشوم.
وی افزود: صدای من برای خواننده شدن خوب نیست. اما اگر صدای خوبی هم داشتم؟ همچنان ترجیح می دادم آهنگساز باقی بمانم چون الویت اصلی من ساخت موزیک است.
این آهنگساز در ادامه با اشاره به اجرای کنسرت حمید حامی خاطر نشان کرد: بعد از محرم حمید حامی با گروه خود در تالار وحدت اجرایی دارد به عنوان آهنگساز در این اجرا حضور دارم.
وی با اشاره به مشکلات اجرای کنسرت‌ها و اتفاقات اخیر یاد آور شد :لغو کنسرت ها و تصمیماتی که در این خصوص اتخاذ شده است از جمله مشکلاتی بود که هنرمندان با آن مواجه شدند؛ درست است که این مشکلات وجود دارد ولی هنرمندان با درایت خود می توانند کار را پیش ببرند.
عقیلی در خاتمه اضافه کرد: خود اهالی موسیقی هستند که می توانند به موسیقی کمک کنند آنها با تولید آثار خوب می توانند از حمایت مسئولان برخوردار شوند .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ