تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

هنرمندان حمایت خود را از محمدرضا عیوضی در شورای شهر اعلام کردند

0
روز گذشته آیین رونمایی از آلبوم «حس خوب» با صدای محمدرضا عیوضی در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد. خواننده آهنگ نوستالژی «رنگین کمون» بعد از ده سال سکوت، جدیدترین آلبوم خود را با نام «حس خوب»، درست در زمانی که نام او را در لیست کاندیداهای شورای شهر می بینیم، منتشر می گردد.

استاد ناصر چشم‌آذر، سید جواد هاشمی، هومن جوادی، امیر کریمی، نیما نکیسا، حمیدرضا صمدی، رستاک، امین قباد، گرشا قباد و جمعی دیگر از هنرمندان میهمان این برنامه که با اجرای بابک صحرایی و سعید امیراصلانی آغاز شد، بودند.

در طی برگزاری این برنامه، عیوضی چند قطعه را با نوازندگی پیانو توسط «وحید مهراد» اجرا کرد.

درطول برنامه تعدادی از هنرمندان با حضور خود روی صحنه، تبریک و حمایت خود را ازحضور عیوضی در شورای شهر اعلام کردند.

نکته‌ی قابل توجه تبریک استاد ناصر چشم‌آذر و نوازندگی پیانو توسط ایشان و اجرای قطعه‌ی «آیریلیق» توسط محمدرضا عیوضی بود که مورد توجه و استقبال حاضرین قرار گرفت.

همچنین در پایان خواننده آلبوم «حس خوب» با گروه ارکستر خود به اجرای چند قطعه از قطعات آلبوم پرداخت و در پایان قطعه‌ی «رنگین کمون» را با همراهی و دعوت از امیر کریمی اجرا کرد.

حضور دوباره و پر انرژی محمدرضا عیوضی می تواند کورسوی امیدی باشد برای فعالیت مجدد خواننده های توانمندی که بعد از انقلاب بار سنگینی از شکل گیری دوباره موسیقی پاپ را به عهده داشتند. اما آن چه در این مراسم مورد توجه قرار گرفت حمایت هنرمندان از محمدرضا عیوضی به عنوان متخصص در شورای شهر تهران بود.

این آلبوم توسط شرکت «هنر اول» از امروز وارد بازار موسیقی می شود.

در ادامه عکس های علی رزمخواه را ببینید:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ