تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

محمدرضا عیوضی پس از 12 سال به صحنه می رود

0

محمدرضا عیوضی که اخیرا آلبوم تازه خود را به نام «حس خوب» را منتشر کرده است درباره این آلبوم توضیحاتی ارائه کرد و از اجرای شهریور ماه خود بعد از 12 سال خبر داد .

محمدرضا عیوضی درباره آلبوم تازه خود گفت: بعد از 10 سال آلبوم تازه ام را منتشر کردم، این آلبوم 10 قطعه را شامل می شود که یک آهنگ آن بازخوانی قطعه آذری «جدایی» ست که توسط رضا تاجبخش تنظیم شده است وقطعات دیگر هم با آهنگسازی حامد حنیفی ،محمدخاکزاد ،وحید مهراد و اشعارفریبا وکیلی ، روزبه بمانی ، داود رحمت الهی ، بابک صحرایی ، سروش داد خواه ،الناز اسفندفر همچنین تنظیم علیرضا افکاری ، محمد خاکزاد، میلاد اکبری و معین راهبر آماده شده است.

وی درباره اجرایی که بعد از حدود 12 سال قراراست داشته باشد توضیح داد: چون خیلی وقت است که کنسرتی نداشتم تصمیم دارم بعد از 12 سال به صحنه بازگردم قرار است این اجرا فیلمبرداری شود ، چون سالن برج آزادی از امکانات خوبی برخوردار بود آنجا را برای کنسرت خود در نظر گرفته ام .
این خواننده در خاتمه گفت: 8 شهریور ماه با اجرای آلبوم «حس خوب» و قطعات نوستالژیک وقدیمی خود چون «رنگین کمون» به صحنه می روم. در حال حاضر گروه خوبی به رهبری «علیرضا شمس» دارم وتهیه کننده کارهای من هم یاشار درفشه است که زحمت تنظیم قطعات آلبوم قبلی را برای ارکستر کشیده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ