تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم جدید «محمد اصفهانی» منتشر می‌شود

0

محمد اصفهانی خواننده با سابقه و قدیمی موسیقی پاپ ایران بعد از پنج سال تاخیر در حال جمع آوری آلبوم جدید خود است و برای انتشار این آلبوم با موزیسین های جدیدی همکاری می کند.

پیمان عیسی زاده  مدیر برنامه های محمد اصفهانی در خصوص انتشار آلبوم تازه این خواننده گفت: محمد اصفهانی بعد از پنج سال قرار است آلبوم تازه ای را منتشر کند، فعلا درگیر جمع آوری این آلبوم است .هنوز نام مشخصی برای آن در نظر گرفته نشده است . اگر خدا بخواهد قرار است این آلبوم به زودی منتشرشود .

وی افزود: محمد اصفهانی برای آلبوم تازه خود آهنگ های بسیاری را تولید کرده است ؛ تعداد این آهنگها بیشتر از نیاز آلبوم است  به همین دلیل قرار است از میان آنها ۱۰ الی ۱۲ آهنگ را برای آلبوم  انتخاب کنیم .

مدیر برنامه محمد اصفهانی در ادامه از دلایل  کم کار شدن محمد اصفهانی گفت: مدتی است که خبری از فعالیت های محمد اصفهانی نیست ؛این خواننده  چون در گیر جمع آوری آلبوم تازه خود است  وبیشتر وقت خود را صرف این  کار کرده است مدتی است که در عرصه موسیقی حضور ندارد.

وی در  پایان درباره زمان برگزاری کنسرت این خواننده توضیح داد: قرار بود تابستان  امسال کنسرت محمد اصفهانی برگزار شود  ، ولی ترجیح دادیم که نخست آلبوم تازه این خواننده منتشر شود بعد کنسرتی داشته باشیم.

آخرین البوم منتشر شده از محمد اصفهانی به نام شکوه است که در سال ۹۳ با همکاری  عبدالجبار کاکایی ، سید حسن حسینی ، مشفق کاشانی و علیرضا قزوه «ترانه سراها» ، مجید اخشابی ، علیرضا کهن دیری ، پدرام کشتکار«آهنگسازان وتنظیم کنندگان» منتشر شده است.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ