تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

محمد زارع پر قدرت تر ازقبل ظاهر می شود

0

همآهنگ: محمد زارع بعد از ممنوع کاری طولانی با قدرت بیشتر به عرصه موسیقی باز می گردد.

محمد زارع” خواننده و آهنگساز محبوب که با آهنگ “رو در و دیوار این شهر” توانست انقلابی در عرصه موسیقی ایجاد کند این بار پر قدرت تر از قبل به عرصه موسیقی باز می گردد.
وی در خصوص برنامه های آتی خود گفت:
در حال حاضر روی قطعات جدیدم متمرکز هستم که به زودی آنها را منتشر می کنم. در ۱۵ روز آینده قطعه ای از من می شنوید که هنوز نامی برای آن انتخاب نکرده ام.
وی تاکید کرد: ملودی و ترانه این آهنگ کاری از “امیر علی بهادری” است که به نوازندگی مجید برومند و بهمن میرزازاده بر جذابیت های این تک آهنگ اضافه شده است.
این خواننده در ادامه گفته هایش افزود: از این پس فعالیتم در حوزه موسیقی بیشتر خواهد شد . می توانم بگویم قطعاتی در دست انتشار دارم که با فاصله زمانی هر دو ماه یک آهنگ منتشر می شوند.
وی همچنین در خصوص انتشار آلبوم جدیدش گفت: در تکاپو برای انتشار آلبومی قوی و مخاطب پسند هستیم که تا شهریور سال ۹۶ این آلبوم وارد بازار موسیقی می شود.
این خواننده که در دهه ۸۰ توانسته بود نظر مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند از غیبت طولانی اش در عرصه موسیقی به خبرنگار موسیقی فارس گفت:
دلیل عدم حضورم در سال های اخیر موسیقی کشور ممنوع الکاری ام بوده است ،از این پس با قدرت بیشتر و با مجوز رسمی ارشاد فعالیت های موسیقی خود را از سر می گیرم و سورپرایزهای ویژه ای را برای مخاطبانم رقم خواهم زد.
از آهنگ های خاطره انگیز این هنرمند می توان به “وقتی رفتی باز هوا بد شد” ،”دیوونه از قفس پرید”  اشاره کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ